Skocz do zawartości

Co to za piece


dudidg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bym miał nazwy to mniej więcej wiedział bym ile co ma. Ten D&W to nic nie ma z oznaczen. Zależy mi właściwie na poznaniu nazwy tego D&W. Bo te 3 małe  już znam i szału nie robią. Możecie mi tylko powiedzieć Coś na temat tego cactusa ??


Zdjęcia ktoś tam zrobił. Jak to wyciągneli Marabeli i z kąd


wszystkie do sprzedania podobno. Chciałbym zobaczyć tylko ile ma ten D&W i może kaktusa bym przyjął na nowy sezon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


wszystkie do sprzedania podobno. Chciałbym zobaczyć tylko ile ma ten D&W i może kaktusa bym przyjął na nowy sezon :D

 

A sporo za niego krzyknęli? Niby duży ale pewnie jakaś chińszczyzna jak te Boschmany z Allegro dużo lampek dużo chromu a ni huhu grać nie chcą.

Ale chętnie bym potestował coś nowego, jak coś to jest możliwość jakoś się spiknąć na odsłuch tych gratów? Bo w ciemno to mi szkoda kasy :/


 

 


A o jakiej mocy kolego myślisz

 

A nie wiem coś na woofery i aby pociągnęło suba, a Ty które już sprawdziłeś i pod czym, z tych małych, że kijowo grają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chętnie bym odsłuchał u siebie w aucie i coś tam wybrał z jednego na woofery a jednego na suba. A kiedy wraca ten Twój ziomek? :)

Wysłał byś jakiś tel do siebie mi na PW, bo ja rzadko zaglądam na strefę, to najwyżej na tel się spikniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sporo za niego krzyknęli? Niby duży ale pewnie jakaś chińszczyzna jak te Boschmany z Allegro dużo lampek dużo chromu a ni huhu grać nie chcą.

Ale chętnie bym potestował coś nowego, jak coś to jest możliwość jakoś się spiknąć na odsłuch tych gratów? Bo w ciemno to mi szkoda kasy :/

 

 

 

A nie wiem coś na woofery i aby pociągnęło suba, a Ty które już sprawdziłeś i pod czym, z tych małych, że kijowo grają?

 

Ja mam re mt2 wiec wzmacniacze co mają po 200-400 wat grać nie będą. Dostałem info co to jest i ile to ma nie podpinałem. Ale powiem że na nowy sezon taki 5kw albo 3kw by mi się przydał :D

 

mojego directed audio mogę ci puścić :D. Nie wiem jeszcze bo nie daje znaku życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...