Skocz do zawartości

Problem z podlaczeniem voltomierza


Rekomendowane odpowiedzi

kupilem jakis czas temu voltomierz marki voltomierz ( chinski ) na sucho pod aku pokazuje tak jak ma byc sa trzy kabelki plus minus i wzbudzenie,chcialem go wmontowac w deske i podlaczyc pod wzmacniacz i tu jest moj problem podlaczam pod wzmacniacz na wejsciu i swieci caly czas jak wzmacniacz nie chodzi to wiadomo 0.00 ale chodzi mi o to zeby sie tylko wlaczal jak bedzie wlaczony wzmacniacz a teraz nie wiem jak go podlaczyc,niby sprawa prosta a;e ten glupi voltomierz podaje nawet 0.00 co jest wogole nie przydatne no chyba ze komus,mnie nie,wiec prosze o pomoc napewno ktos podlaczal taki czy inny voltomierz i sam juz mial taki problem,mam nadzieje ze temat jest napisany zrozumiale.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz to juz jest opanowane tylko ze na zapalniczce tez jest to napiecie zerowe dlatego to caly czas chodzi i swieci 0.00 a jak pykne remote voltka pod plus to wtedy juz swieci te 12,3 v mnie chodzi o to zeby go calkowicie wylaczyc zeby sie nawet te 000 nie swiecily,myslalem zeby kupic drugi wlacznik od ogrzewania tylnej szybki i przez niego przepuscic + zeby tylko robil za wlacznik ale nie wiem czy mi sie to uda


U mnie voltomierz mialem podpiety pod rozdzielacze plus minus remota szla od pieca i bylo ok. Teraz plus,minus aku a remota z radia.i lata.

ale swieci Ci sie caly czas voltomierz???bo jak dam pod wzmak to tak jak pisalem ze swieci sie caly czas 00.00 jak zgaszone radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu chyba mowa o takim tanim woltomierzu z alle.. sam mam taki i nie narzekam :)

 

jak podasz mu tylko zasilanie to pokaże właśnie 0,0V

 

masz trzy kable : czerwony (+ zasilania), czarny (masa) i niebieski (napięcie, które chcesz mierzyć)

 

podpinasz :

 

czerwony do kabla remote z radia (niebieskiego w kostce ISO)

czarny do masy (karoserii) lub do czarnego kabla w kostce ISO

niebieski do plusa wystepującego na stałe (żółtego kabla z kostce ISO od radia)

 

przekrój spokojnie wystarczy taki jak napisałeś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie takie chinskie badziewie mam co te male raczki skladaja,ale nie ta fabryka co ty bo ja mam czerwony czarny i bialy :) jutro postaram sie tak zrobic jak kolega pisze bo dzisiaj po paru probach olalem sprawe i zajalem sie czyszczeniem i pieszczeniem autka bo jutro mam wyjazd na weselicho.pozdro dzieki z gory 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...