Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w czym?

lista hitowo-sprzetowa robi wrażenie

W tym że sprzęt jest odpowiednio ze sobą dobrany.Obawiam się że zmiana na Xtanta to mały krok do tyłu w tym konkretnym zestawieniu.Trzeba na spokojnie posłuchać i ewentualnie skorygować niedociągnięcia bo system zapowiada się bardzo ciekawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czaje :wink: no bo wlasnie wczoraj troche sie z Cober'em rozgadalismy dosc dlugo na GG i sie troche zdziwilem ze arsenal ma konkretny i czym byly powodowane zmiany? Przytaczac ich nie bede (bo to w sumie jego tam sprawa). Badz co badz nie zawsze sprawdzone polączenie może każdemu przypaść do gustu a z drugiej strony cos co na pozor nie pasuje do siebie moze zaskoczyc ale to juz niuansiki :)

Najwazniejsze zeby każdy delektował sie słuchaniem muzyki niż klockow a jest cienka granica pomiedzy nimi a najgorsze w tym wszystkim jest to ze jesli o mnie chodzi to raz jestem po jednej raz po drugiej stronie tej linii :zalamany: (i przypuszczam ze wielu osob to dotyczy :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz sprzęt niepozorny potrafił pozytywnie zaskoczyć i na odwrót :wink:

racja :)

 

BTW. A co tam sie wogle działo wczoraj? Jakis progresik u kogos, ciekawe polaczenia, zaskoczenia (poza jedną stratą :P ) ? Chcialem wpasc ale pochorowało sie wczesniej towarzystwo i został przełożony wyjazd do tesciów na spotowy weekend :kwasny: i dupa blada wyszła. W kwietniu cos organzujemy czy jest wieksza zorganizowana akcja zeby spiknąc sie Lublinie pogadac, posluchac i pokibicowac :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem jedynie na chwilkę,miałem ważną sprawę do ogarnięcia.Nie mam pojęcia co się stało,gdy byłem xtancik jeszcze grał.

Pokibicować warto ale i w inną kwietniową niedzielę możemy zrobić spota.Jest szansa że żony autko zacznie wydawać dźwięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem wpaść chociaż na chwilę nawet po warszawie się kręciłem, ale nie dałem rady :(

 

Fotek pewnie nikt nie robił :(

Trzeba następnym razem przywrócić fotową tradycję.

 

Cober jak wygląda hitowa lista ? Z tego co piszą jest co posłuchać ;)Mam nadzieje że posłuchamy gdzieś twojego autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...