Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1. stanec

2. Raadek

3. vxam

4. dan

5. kris

6. grzegorz

7.pawelszu

8. disaster3

9. Vampirek 50/50%

10. Emil

11. MB

12. bartekmaj

 

Dodatkowo mam prośbę do Was jak ktoś ma i może odsprzedać to poproszę o zabranie na spot 8-konektorów nasuwek do głośnik takich cienkich i 4 grubsze. Nie pamiętam rozmiaru ale chyba to standard :). Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos bedzie chcial sprawdzic (na miejscu) to moge zabrać ze sobą 7906r i Xtant'a2200ix . O ile wiem ze 06'tka jest sprawna to Xtant nie byl jeszcze ani raz podpiety jak przyfrunąl z USA......

 

Co masz obecnie w drzwiach? Kiedyś miałeś na spocie PHD ale nie miałem okazji posłuchać :(

 

I drugie pytanie do reszty spotowiczów - wozi ktoś z Was Vege 124 lub 104?

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz obecnie w drzwiach? Kiedyś miałeś na spocie PHD ale nie miałem okazji posłuchać :(

 

Obecnie nic...... :P znaczy sie dziury :P w domu czekają MP 5.16 ale czekam od jednego kolegi na pierscienie z nierdzewki (juz ponad miesiąc) i niedlugo przestane czekac...... bo słabo sie jezdzi z dziurami a to sa 17cm i w zwykly pierscien pod 16,5cm nie wchodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziekuje za spotkanie :) Milo było poznać pogadać wymienić poglądy :) myślałem że u mnie jest tragedia z dźwiękiem w mazdzinie ale na dobrą sprawę trzeba poprawić tylko pare rzeczy. Nowe klocki więc działamy. Emil wrzucaj fotki... :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam grały auta... opisywać kto co wykombinował itd

 

Niestety musiałem gnić na kursie a wolał bym delektować się dźwiękiem z odsłuchów :)

 

edit

Na fotach widzę hi-endową vectrę!

Jak ona grała?!

 

Teraz żałuje jeszcze bardziej że mnie nie było :(

Edytowane przez Gilotyn@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra toi bardzo fajnie, szczególnie gdy się słucha na "przednim" fotelu kierowcy .

Ten cudzysłów nie jest przypadkowy :wink: .

Łukasz , jeśli uważasz , że Ci opiszę jak cykają cykacze to ....... muszę iść dużo wypić, gdyż na trzeźwo nie potrafię :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...