Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wpadłem dopiero po 13, ale z tego co zdążyłem posłuchać, to nie było widocznych baboli i system grał bardzo dobrze w czerwonej MX-5.

Właściciel czarnej Octavii musi trochę pokombinować z górą, ale system w miarę ok. Moim skromnym zdaniem, najpierw powinien zacząć od ponownego ukierunkowania wysokotonowych.

Czarne BMW 3 kombi słyszałem w lepszych odsłonach - dzisiaj system chyba był w trakcie prac. Czerwonej foki wcześniej nie słuchałem, tu także w trakcie robót, ale system ma szanse zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżenie głośności tweetera w tym systemie to nie lekarstwo, a powierzchniowe zamaskowanie problemu. Tam darł się tweeter, on nie był zbyt głośny całością swojego pasma, a dodatkowo ukierunkowanie wysokotonowych było do poprawy, co mogło być powiązane z poprzednim problemem - takie moje zdanie.

 

Pytanie jest jeszcze jedno ode mnie: Czy w tym systemie górę zasilał jakiś Genesis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadłem?

B40 świetnie się u mnie spisywał, Genesisy są to jedne z lepszych wzmacniaczy, ale zdążyłem poznać ten charakter grania. Moim skromnym zdaniem było to tylko niefortunne zestawienie elementów lub wkradł się jakiś babol podczas strojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co ta opinia ma wspólnego z moją na temat tego systemu i mocy wzmacniaczy w systemach, ale miałem szczęście, że najpierw w tym samochodzie włączyłem sobie Pink Floyd. System gra prawie w mój gust, tylko z tą górą było coś nie tak.

Powiem tak... nie chciałem tam włączać jakichś utworów, gdzie ktoś mocniej uderza w prawą, skrajną część pianina/fortepianu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie miałem to szczęście, że zabrałem  jedną płytę ze sobą.

Właściciel nie ukrywał marki, zapytany odpowiadał krótko...TRU.

 

Moim zdaniem, jak na początkującego, Grzegorz zrobił b. udany system. Nie słyszałem jeszcze systemu pozbawionego błędów. Ten również je posiada. Jednak więcej w nim pozytywnych cech jak złych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Olsztynie wdałem się w dyskusję z chłopakami ( nie pamiętam kto dokładnie , Szymon przy tym był pamiętam ) i irytujące staje sie to co wiekszość próbuje robić z systemami i to jak później oceniają inne systemy . Nie wiem kiedy ostatnio Tomo byłeś w np. filharmonii lub na koncercie dobrze nagłośnionym , ale naprawde prawa strona fotepianu ma wiercić w uchu , talerze w perkusji mają czasami ostro zakłuć , a gitara często wchodzi w rejestry które wiekszość ocenia jako drażniące .

Sustemy których teraz jest większość są robione na cukierkowe granie , żeby nic nie złego się nie działo , ale niestety w wiekszości nic nie dzieje się też dobrego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...