Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też chętnie podjadę. Mam nadzieję posłuchać kilku fajnych systemów.

W swoim aucie mam na szybko wrzucony sprzęt aby coś tam grało, który wymaga mocnego dopracowania.

Każda krytyka, porada, uwaga mile widziane.

Czekam na miejsce i datę spotkania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cisza:  :cisza:  :cisza:  :cisza:  :cisza:  :cisza:  spot 11 listopada będzie totalnie bez sensu z racji tego ze w całej warszawie zaplanowane są marsze i uroczystości obchodu 100 lecia niepodległości .Myślę ze może być problem z dojazdem z niektórych lokalizacji .Ponadto  może by tak uszanować ten dzień ? :szok:

 

12 będzie idealny :wink:

 

Proponuje podziemny parking na sadyba Best Mall.  

Rzeczywiście są tam spoty zloty rożnych marek z tego co pamiętam to chyba nawet wnr sie tam spotykało ;) parking jest duży ochrona się nie czepia i jest tam kino wiec będzie na pewno otwarte 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowach z dominem, doszliśmy do wniosku, że jeśli mamy nie spędzić popołudnia pod chmurką, to musimy postawić na niedzielę handlową na krytym parkingu pod mało uczęszczam CH, a takim chyba jest galeria północna. Byłem tam 2 razy i za każdym razem pustki. Tu proszę pawelszu o zabranie głosu w tym temacie.

Najbliższe niedzielę handlowe to 4 i 25 listopada i proponuję może jednak tę pierwszą propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowach z dominem, doszliśmy do wniosku, że jeśli mamy nie spędzić popołudnia pod chmurką, to musimy postawić na niedzielę handlową na krytym parkingu pod mało uczęszczam CH, a takim chyba jest galeria północna. Byłem tam 2 razy i za każdym razem pustki. Tu proszę pawelszu o zabranie głosu w tym temacie.

Najbliższe niedzielę handlowe to 4 i 25 listopada i proponuję może jednak tę pierwszą propozycję.

Co złego jest z 12.10? Nie wydaje mi się żeby w tym terminie był problem z miejscami tam gdzie ostatnio na Targówku (w gal. północnej tym bardziej). Uważam, że 4 jest raczej niezbyt fortunnym terminem, a 25 jest dopiero za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...