Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dzięki wielkie za szybki spontaniczny(jak dla mnie) spot. fajnie było się zobaczyć-szkoda,że nie domagam zdrowotnie:( przez te zatoki głuchy na 1 stronę . nie mniej jednak wielkie dzięki i wielki szacunek za atmosferę klimat i poświęcony czas! gościna Warszawska pełną parą! ciekawe systemy, mimo iż niekiedy mam inne preferencje to wiele dobrego dziś było:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Ty preferujesz "Zachodnio-Pomorską" szkołę grania. :D A tak na poważnie to dzięki wszystkim za gościnę i spotkanie. Słuchałem trzech aut i każde mnie w jakiś sposób zaskoczyło. Usłyszałem np metalowe tw, ktore grają łagodniej niż nie jeden jedwab.. A gdy potrzeba sypia iskierkami i mikrodetalem... Spory krok na przód. Teraz to tylko zgrać na równowagę tonalna i będzie lodzio miodzio. Druga niespodzianka to nowe stare woofery, najlepsze wydanie 15ki jakie do tej pory słyszałem. Kawał dobrej roboty, średnica, kick i taki bas, ze truck się jepnal i suba szukał. Czekam na kolejny progres z nowymi tw. A na koniec moj długo wyczekany jednorozec.. Esotary.. Powiem tak... Wiedziałem, że kur... zrobię sobie kuku.. ;-) kapitalna gora, piękna średnica szczęka opada co wyprawia klasowy 2 way. Dół nie moj, omówione z właścicielem... Niemniej moj szacunek Bartku, kawal cholernie dobrego, dojrzałego i muzykalnego grania. Będę nawiedzal ave przy każdej okazji. Moje gratulacje chlopaki Wawa przestaje byc bastionem brzoskwini i dls. Czuć świeże spojrzenie i poświęcony czas. Na wiosnę nie jednemu klapa opadnie. :D ps. To tyle z elaboratow prosto z autostrady.. Wasz Mariusz Truck Kolonko.Boston Massachusetts. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać , że wydałem 10.1 na obczyznę do posłuchania do Tmaxi (następny pozytywnie rąbnięty maniak CA, pozdro Tomek :) ) , w zamian aby mieć co słuchać dostałem pompkę RE SE i... Odnotowałem ostre spadki napięcia... :/ ki ch...?! Jak dojdę do siebie, to czeka mnie latanie po instalce i szukanie prowodyra zamieszania, bo aż mi światła ostro przygasają. Niby A6 spięta w 1 ohm, ale żeby aż tak? Hm...

Aha, Tomek na odjezdne "to RE one lubią moc nie boj się" , zapomniał tylko ,że u niego było 2 szt 2x2ohm spięte w 2 ohm z A6ki a ja dostałem jedną więc przyjęła na klatę nie 450 RMS a prawie 1300, przetrwała, :rotfl:  ,ale oznajmiam uroczyście ,że i typowe DBL pompki trucki umie wyprostować i usłyszeć przester przy 130 iluś dB, 30 h bez snu na nogach i tak uważam za sukces.

Aczkolwiek zawieszenie prostują w swoim stylu "na tłusto"... :D Nastawy skorygowane, więc od dziś walczę ze spadkami i hałasującą klapą, wieś tańczy i śpiewa... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To w ten weekend był spot ?

 

Ja zajechałem do Raadka po M3 więc przy okazji po kawce posłuchałem nowej odsłony Białej, a potem na spontanie chłopaki się skrzyknęli i podjechał Dan, Lkłukasz, Sylwek, Kiell, Slawa i Disaster, niby parę osob ale już dawno się tak miło nie zaskoczyłem zastanymi zmianami. Zresztą strzeliłem elaborat nudząc się na autostradzie w nocy, jest powyżej.

Osobiście chciałbym kiedyś usłyszeć Esotara z 15kami... Może durna koncepcja, ale mogłaby być petarda! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać , że wydałem 10.1 na obczyznę do posłuchania do Tmaxi (następny pozytywnie rąbnięty maniak CA, pozdro Tomek :) ) , w zamian aby mieć co słuchać dostałem pompkę RE SE i... Odnotowałem ostre spadki napięcia... :/ ki ch...?! Jak dojdę do siebie, to czeka mnie latanie po instalce i szukanie prowodyra zamieszania, bo aż mi światła ostro przygasają. Niby A6 spięta w 1 ohm, ale żeby aż tak? Hm...

Aha, Tomek na odjezdne "to RE one lubią moc nie boj się" , zapomniał tylko ,że u niego było 2 szt 2x2ohm spięte w 2 ohm z A6ki a ja dostałem jedną więc przyjęła na klatę nie 450 RMS a prawie 1300, przetrwała, :rotfl:  ,ale oznajmiam uroczyście ,że i typowe DBL pompki trucki umie wyprostować i usłyszeć przester przy 130 iluś dB, 30 h bez snu na nogach i tak uważam za sukces.

Aczkolwiek zawieszenie prostują w swoim stylu "na tłusto"... :D Nastawy skorygowane, więc od dziś walczę ze spadkami i hałasującą klapą, wieś tańczy i śpiewa... :ok:

 

 

A mówiłem że z tego RE to kawał skurczybyka, pilnuj klapy ;) Brax jeszcze na zapleczu. Ile Ty mu dałeś rms 1300 , :rotfl:  Miło było poznać Truck, zapraszam ponownie już na odsłuchy ;)

 

aaaaaa i tweetery zajeb..................... podobało mi się to granie u Ciebie, góra respect :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cały nasz Truck :D

 

Spójrz na swój podpis na samym dole... "Albo grubo albo wcale" nic dodać nic ująć... Stąd i wymagania. :)

Ale czekam niecierpliwie na wiosnę i odsłuch Twojej audianki będzie bardzo fajny i nietypowy( co zawsze cenię i lubię a nie sztampa) setup... Jeśli Siwy 2 nie zjeb... to może być niezły bałagan wśród starych wyżeraczy. :D A dobry bajzel nie jest zły... heh. Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ty mu dałeś rms 1300 , :rotfl:

 

O 2 w nocy to wiesz... ja byłem 30 h na nogach więc wsadziłem i grało... Dopiero dziś w Twoim ogłoszeniu się doczytałem ,że to nie 2x4 a 2x2 ohm... Widok min kierowców gdy mijała je mrugająca światłami w rytm muzyki zielona... bezcenny... haha :D A lepszy numer to ,że dwa razy chyba się lekko "zawiesiłem" pod domem przy przeszło 130 dB... Niby jechałem ale już na trybie "stand by"... :/  Przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecam posłuchać nowych odsłon auta Raadka i lkłukasza, bo ave disastera to znasz z wcześniejszych spotów, ale te dwa pierwsze się zmieniły i oba na lepsze. :) Przyjemnie posłuchać progresu. W ogóle takie spotkania choćby na godzinkę raz na jakiś czas dają fajnego "kopa" i chęć by posiedzieć u siebie w momentach kiedy przychodzi zwątpienie a "pierd...lę to", widać, że można małymi kroczkami siedzieć przy tym co jest i wyciągać kolejne postępy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...