Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziękuje za miłe słowo.Tak naprawdę to poważne zmiany dopiero nastąpią. Mi się podobało w yarisie ,gdzie nawet bez suba było bardzo fajnie a głębokość sceny jest porażająca. Skoda Bartka też fajnie gra tylko jest jakiś problem z sekcją niskotonową.Ciesze się że mogłem was znów zobaczyć i porozmawiać. Do zobaczenia następnym razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem ciekaw. Mi Odry grające w twarz lub niemal w nią najbardziej się podobają, słychać mikrodetale, pogłosy, chrząknięcia, mlaśnięcia itp, ale scena zaczyna się praktycznie przy twarzy, gdy je dać na lusterko trochę się to odsuwa do deski ale kosztem tych smaczków robi się jałowo, traci na wyrazistości, walczę z tym od pół roku i chyba skapituluję, bo albom głupi, albo ten typ "tak ma".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głębokości to może przeszczepić deskę z yarisa (ale 1500 za kawałek plastiku no nie). Oczywiście to był żart. To co grało na spocie to szybka wrzutka w ramach testu . Plan ostatecznej instalki klaruje się w głowie. Jeszcze trochę potrwa zanim ujrzy światło dzienne. Wiem co chcę osjągnąć i do tego będę dążył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś zwróciłem uwagę ,że sporo osób "łapie się" w aucie Raadka i Burego na subiektywnym myleniu oddalenia sceny z głębokością, to dwie zupełnie inne sprawy. Może grać daleko a wcale nie musi być głęboko i nie mówię tutaj stricte o tych dwóch autach a jedynie wykorzystałem jako przykład o co chodzi, bo mają oba wywalone w kosmos do przodu deski rozdzielcze i słupki. Gra daleko to "gra głęboko", błąd, tutaj nie ma znaku równości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck,zawsze możesz odsunąć sobie fotel na max'a do tyłu :hyhy: ciekawe ile zyskasz?
Idąc tym tokiem,wysokość pewnie bierze się z umiejscowienia głośników na podsufitce :chytry:

 

 


walczę z tym od pół roku i chyba skapituluję, bo albom głupi, albo ten typ "tak ma"
...i pewnie nie dopuszczasz innych opcji :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck,zawsze możesz odsunąć sobie fotel na max'a do tyłu :hyhy: ciekawe ile zyskasz?

Idąc tym tokiem,wysokość pewnie bierze się z umiejscowienia głośników na podsufitce :chytry:

 

Radek podałem przykład Yariski czy Focusa, gdyż tam naturalnie masz wysuniętą deskę w przód. Więc licząc obiektywnie w momencie kiedy u mnie pojawi się dżwięk na wycieraczkach i u Ciebie to mówimy o subiektywnym odczuciu słuchacza, że u mnie mu zagrało na wyciągnięcie ręki a u Ciebie czy Burego na dobry metr z przodu.Obiektywnie to, to samo dokonanie strojeniowe/montażowe, subiektywnie... pogrom zieleniny w tych aspektach. :) A sam wiesz ,że CA to tak naprawdę oszukiwanie zmysłów i granie na czary mary.

 

...i pewnie nie dopuszczasz innych opcji :wink:

 

Jeśli masz jakiś pomysł chętnie go poznam, nie jestem zakutym łbem na większe doświadczenie, czy poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie też kiedyś miałem podobne odczucia jak Ty.Auto słabe,wzmacniacz kiepski,głośnik nie ten...Przewaliłem niemal wszystko co było/jest dostępne na rynku.

Kiedyś mówiono, że wystarczy kupić xantie i muzyka zagra jak trzeba.Teraz widzę trzeba kupić focus'a lub Toyke :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bij piany Radziu. wróćmy do tego:

 

 


...i pewnie nie dopuszczasz innych opcji :wink:

 

jakich opcji? Gdy pytam serio i bez żadnych złośliwości bo się męczę z autem , zaczynasz się ślizgać tyłkiem po lodzie. :) Albo konkretnie, jak masz koncepcję, albo wcale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy pytam serio i bez żadnych złośliwości bo się męczę z autem , zaczynasz się ślizgać tyłkiem po lodzie.

Nie ślizgam tylko próbuje Ci uświadomić,żebyś nie szukał superlatyw w samym aucie a włożonej w nim pracy.

Pisząc: "...i pewnie nie dopuszczasz innych opcji" miałem na myśli brak wiedzy i doświadczenia.

 

 

Albo konkretnie, jak masz koncepcję, albo wcale...

Kończmy ten temat bo ja Ci nie podstawie gotowego rozwiązania Twoich problemów.Nie potrafię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Pisząc: "...i pewnie nie dopuszczasz innych opcji" miałem na myśli brak wiedzy i doświadczenia.


 

Dopuszczam to, myślisz ,że dlaczego podpytałem? By się podroczyć? Wręcz przeciwnie Radziu, jestem otwarty na cokolwiek efektywnego, co pomoże mi posunąć temat do przodu. Chodż jak wspomniałem wcześniej wymiana WF wniosła trochę pozytywnych zmian i trochę łatwiej mi się słucha, nie naciągając swoich upodobań pod to co słyszę, a na odwrót powoli słychać to co lubię. :)

Przyznaję , że masz rację ,że nie sztuka wachlować, sztuka wyciągać, kroczek po kroczku z tego co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...