Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Dzieki chłopaki za wczorajsze przyjęcie naczelnej mendy forumowej. Miło było posiedzieć przy kolacyjce i posłuchać CA / HA. Do zobaczenia i jak coś to u mnie... Gość w dom, Bog w dom..

W Radomiu mnie ugościł robeekk, także posłuchaliśmy autek, fajnie połączyć robotę z chwilą na odpoczynek. Wylądowałem w domu przed chwilą... Od piątku w aucie. :mur:  Miszcz :D

 

ps. Jedyna rzecz nad jaką ubolewam to ,że gdy tylko zjawiam się w Wawie Disaster zwija żagle poza stolycę, żle mu się mieszka czy cuś? :wink:  Żartuję oczywiście, ale kurna od roku mam posłuchać tych dynamitów i jakoś zawsze nie pyknie. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh... Dlatego śmieję się z siebie ,że "miszcz" o 13 wczoraj skończyłem sprawy zawodowe w Radomiu i 520 (no dobra 600 przez Wawę) km do domu jechałem, do dziś... :D

Ale dawno nie byłem ani tam ani w Stolycy, to trzeba było trochę zwolnić tempo i zobaczyć się z chłopakami. Posłuchać co tam w trawie piszczy, zamiast klepać wirtualnie.

Nam Tomek łatwiej się spiknąć, tak więc nic straconego, jeśli będę jechał w któreś popołudnie lub wieczór, zrobimy mini szprota z Twoim Dodgem, Kabanem i moją zieloną. Bo ciekawy jestem co tam w końcu w Pyrlandii zagrało u Was chłopaki. Aha, nie wiesz jak tam Wuja w DE? Pykło? Nie chcę dzwonić, bo nie wiem czy tak jak ja nie wylądował po nocy jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, możemy nawet na tym Orlenie 8 km przed granicą abyście nie kręcili km z autostrady. Też śmigasz na weekend hamerykańcem? I co w jednej klasie się obstawicie? :) Była wojna Polsko- Ruska to może być i Poznańsko-Poznańska.. :rotfl:  żarcik. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

javohl, w tym roku za dużo nie kursowałem, tak więc taka 1500km odskocznia będzie jak znalazł, potem dopiero w połowie września Czechy i początek października znów niemcy, tyle że połaczymy przyjemne z pożytecznym, i spanie załatwie w aquaparku w NL :)

 

A co do stacji, ja i tak zjadę do Słubic tankować, nie dam temu złodziejowi K... więcej zarobić niż już zarabia i tankować mu LPG po ponad 3zł.... szczególnie że wchodzi mi 50l , jak policzysz po 80gr na litrze to masz 40zł rożnicy, za 3 minuty odbicia z bany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlachta... :wink:  Heh :)

Czechy to ta zeszłoroczna fajna impreza ze Śliwowicą? Jaki to termin?


 

 


nie dam temu złodziejowi K... więcej zarobić niż już zarabia

 

"Państwowym" odcinkiem A2 200 km do Konina z Wawy- 9,90 zł, odcinek 300 km pana K... 78 zł. A już w okolicy Poznania jak co kwadrans się wyskakuje po 15 zł za bramkę to mnie trafia.. :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Jedyna rzecz nad jaką ubolewam to ,że gdy tylko zjawiam się w Wawie Disaster zwija żagle poza stolycę, żle mu się mieszka czy cuś? :wink:  Żartuję oczywiście, ale kurna od roku mam posłuchać tych dynamitów i jakoś zawsze nie pyknie. :/

bo się boje że mnie lirycznie zjedziesz na forum :rotfl: :rotfl: , że hooyowo gra i w ogóle, wiesz gdzie wtedy mógłbym ze swoją psychiką wylądować??? Już świat dla mnie nie byłby taki sam i cały światopogląd na CA by runął jak bloki w Sarajewie. Dlatego uciekam jak tylko "wyczuje" Twój plan pojawienia się w stolicy :wink:

 

Ps. żarcik :) , po rozpoczęciu nowej pracy od lipca to 1-szy dzień urlopu udało się wydębić (16.08) żeby mieć dłuższy weekend a że córka 1'szy raz u dziadków na całe wakacje wyjechała to chciałem pojechać, żeby ich trochę odciążyć bo wiem jaka jest zajmująca :wink: Co się odwlecze to nie uciecze.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...