Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I ja dotarłem :) ale skifa na parafi z tą kratą na bramie wyjazdowej :P przeciągnelismy spota do granic :D
Spot bardzo udany, nowe twarze no i gość specjalny Maxam ze swoja laguną o dość ciekawym brzmieniu :)

Słowa uznania i podziekowania dla Wolfa :) bezinteresownie przyłożył swój palec do mojej instalki. Poprawiło sie znacznie granie :) dzieki

Największy progress zarejestrowałem w aucie Raadka... Ależ te Kappy robia robotę :hyhy:  Ogólnie wielka zmiana na plus według mnie. Podobało mi się

 

PS. Udało mie się nawet rozbawic towarzystwo moją skrzynką "testową" dla Braxa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje za spota. Fajnie było mieć możliwość posłuchania tylu ciekawych aut. Spodobały mi się szczególnie, scena, i jej głębokość w Yarisie Raadka. W moje preferencje dźwiękowe wpasowały się idealnie dwa autka, Golf Artura i Stilo (z góry przepraszam ale nie pamiętam kogo). W obu tych autkach tweeter grał naprawdę z pazurem i nie brakowało dołu, całość była zestrojona jak dla mnie idealnie. Żałuje trochę że nie nagrałem swojej płytki ale to następnym razem. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne dzięki za spotkanie i za możliwość pokojarzenia kilku "loginów" z ich właścicielami :)

Towarzystwo dopisało, było czego posłuchać - zarówno aut bardziej w moim profilu grania (w szczególności Wolfowe i Stefkowe) jak i mniej do niego zbliżonym.

Była okazja wrzucenia na szybko - ale jednak - kilku subów - cenne doświadczenie.

Kilka pomysłów zostało zasianych, pozostaje zweryfikować ich użyteczność we własnym systemie (co po części odbyło się w drodze powrotnej do domu) :)

Niewątpliwie ciekawe wrażenie pozostawiły woofer'y u Stefka, sub u Boneless'a i system jako całość w wydaniu Wolf'a.

 

Pozostaje mieć nadzieję, że przyjdzie się jeszcze spotkać, raczej wcześniej niż później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

 

Czy żółtodziób pragnący poznać tajniki car-audio oraz spasować to co chce usłyszeć do tego co musi kupić do swojego auta, może wpaść na spot? :)

 

Kiedy istnieje szansa na kolejny spot? Chętnie zasypię specjalistów lawiną pytań :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...