Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie jesteś sam

Ten nowy akumulator padł?

Najwięcej na plus poszedł chyba Cober.Stanec bez wooferów przyjechał :wink2: Nubi coś przekombinował ale subwoofer dalej w plecy daje.

U kwiatka zamiast słuchać to przegadaliśmy o pionkach i wypalaniu płytek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy to był 2 lata temu... W tym czasie co najmniej 5 razy wyładowany został do zera, to też mu nie pomogło. Stał na mrozie od czwartku, dziś nie miał siły na ruszenie pełnego obrotu. Spróbuję go jeszcze potraktować RECOND'em z CTEKa ale pewnie niewiele to zmieni. Ciekawe czy ktoś z tubylców ma takiego CTEKa do użyczenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w Łukaszowym samochodzie siedziałem na miejscu pasażera ( odsłuchiwaliśmy ze Stankiem).

Grać grało ale nie chce osądzać gry po odsłuchu na niewłaściwym fotelu :wink: . Miałem posłuchać później ale jakoś wyleciało z głowy :cisza:.

 

U COBERa w porównaniu do poprzedniego setapu (słuchałem dość dawno jeszcze z inną jednostką i na starych klockach) duża poprawa. Teraz gra zdecydowanie lepiej bardziej .................. Braxierancko :rotfl: . Trzeba ulepic nowe słupki i wtedy system powinien pokazać dużo więcej (tak mi się wydaje).

 

U Raadka faktycznie woofery robią dobrą robotę. Średniak też fajnie gra ( jak dla mnie chyba za ciepło ) i jak dla mnie trochę mało tweetera (średniak i woofer zdominował system) - ale ja się nie znam.

 

Największe postępy poczynił Bartek ( disaster ):

- zmienił wycieraczki

- płyn do spryskiwaczy na zimowy

- zakupił tajemniczą :ph34r: "hajendową" matę piankową z solidną warstwą alu ( pewnie do nowego projektu) :wstyd:

 

Stanek też włożył w nowy projekt drzwi dużo pracy. Wyszło (jak to tej pory) naprawdę profesjonalnie i solidnie. Nie ma tam amatorki. Widziałem rozbebeszone drzwi podczas tworzenia więc wiem że sporo czasu i serca musiał w to włożyć. Gratulacje za pomysłowość i zacięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe postępy poczynił Bartek ( disaster ):

- zmienił wycieraczki

- płyn do spryskiwaczy na zimowy

- zakupił tajemniczą "hajendową" matę piankową z solidną warstwą alu ( pewnie do nowego projektu)

dofinansował auto przed sprzedażą :lol:

 

ja w Łukaszowym samochodzie siedziałem na miejscu pasażera ( odsłuchiwaliśmy ze Stankiem).

Grać grało ale nie chce osądzać gry po odsłuchu na niewłaściwym fotelu . Miałem posłuchać później ale jakoś wyleciało z głowy .

daleko nie masz więć zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...