Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To prawda, z Domatorem siedzieliśmy do końca :wink: Było trochę autek, nowe osoby, nowe pomysły na granie. U Krisa powoli do przodu tylko musi dobrze ogarnąć to co ma, Domator też ma ambitne plany na rozwój swojego systemu, jak również jest kolejna osoba myśląca o zakupie Aliante :cwaniak: Gilotyn obiecał, że na następnym spocie jego Honda będzie już grała :hyhy: Do następnego :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie zanim Hania wyda jakieś znośnie dźwięki troszkę jeszcze czasu minie :rotfl:

 

A tak poza tym świetny spocik jak zawsze zresztą. Sporo nowych twarzy i jeszcze więcej zapału w doskonaleniu systemów ;)

 

Do następnego

Edytowane przez Gilotyn@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuje za spotkanie, było czego posłuchać, teraz wiem czego mi troszeczke brakuje i będę próbował do tego dążyć. ;)

Staneca samochodu już kiedyś słuchałem więc na wczorajszym spocie dałem sobie już spokój bo i tak była już kolejka chętnych :P i wiem, że gra znakomicie. ;) Bardzo pozytywnie zdziwił mnie Dan w swoim 124 - muszę posłuchać swoich płytek na spokojnie na następnym spocie.

Dan tweetery to UP1C? Czy Ty masz średniaki? Jak tak to jakie?

Parę samochodów wymaga szlifu, jedni mniej drudzy więcej ale wiadomo...mi też jeszcze trzeba tego czegoś. Dzięki wszystkim za odsłuch będę szedł w ślady najlepszych instalek... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie również ale niestety dla linii 790x licznik tyka :) tyk tyk i nigdy nie wiadomo kiedy laser umrze śmiercią naturalną... a wtedy o części cóż... mogą być problemy :) Jaki ja defetzm sieję :P hehehehe

 

Obym na następny spot też mógł przyjechać... a nie leżeć w łóżku z zapaleniem zatok ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny fajny spocik. Nowe twarze nowe auta. Po kilku odsłuchach wiem że u mnie nie jest tak tragicznie ale jest nad czym pracować(między innymi przymiarka do Aliante bo RF P3 się u mnie nie sprawdza). No cóż byle do wiosny .Dzięki za miła atmosferę i do następnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...