Skocz do zawartości

DLS A5 Article number(s)10-34300 i 10-34500?????????


Fahoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znalazłem info o wzmakach DLS A5  i podano 2 poziomy osiagalnych mocy

modele 10-34300 =2x85+1x300 rms i 10-34500=2x50+1x300 ile te A5 na na prawde?

Ma ktos linke, info zeby poczytac?

Na str dls też są sprzeczosci ..pokazują A5 i brak złacza na kontroler basu apo tem pokazują sam kontroler

 

 

a tu już ten sam profil i...

http://www.dls.se/prodimg/544-4_prod_full.jpg

 

 

Jestem bardzo dociekliwy czy ktos moze mi pomoc/?z mocami , opisem i prawdą co z mocą?

http://www.dls.se/prodimg/3165-1_prod_full.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakie to ma znaczenie ?? czy ma 2x60 czy 2x80 ?? jakie >?

a jakiema znaczenie co jesz na śniadanie bułka czy chleb??

 

 

 

 

Takie ma znaczenie że zastanawiam się nad wymianą przodu na dls R6a i nie wiem czy A5 to uciągnie patrzac na moce....tak sie składa ze mam tę

wersje 2x50+1x300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


chciał bym sie dowiedzieć skąd te rozbierznosci i czy model 10-34300 zastępuje 10-34500 czy sa produkowane równolegle?

 

Nie dam sobie ręki uciąć, co do A5, ale myślę zasada jest podobna, DLS rozwijał na przestrzeni lat delikatnie linię Ultimate i tak np A6 wychodziło pierwotnie bez sterownika fazy i wzmocnienia suba, następnie po jakimś czasie to dodano, na koniec zaś lekko przeprojektowano sekcję zasilania tak ,że wzrosły moce (ale to takie apterkarskie ruchy, których na co dzień nie odczujesz) , aby to poznać trzeba już odkręcić dekiel obudowy i rzucić okiem na płytę główną. Dobrze widać rozwój A6 na amperformance : http://amp-performance.de/446-DLS-A6.html

 

 

Podejrzewam ,że zupełnie podobnie jest z A5, czy odczujesz cokolwiek słuchając jednej serii od długiej? Wątpię... A jeśli tak to będę zazdrościł Ci słuchu. :wink:  Kup ładniejszy stanem i nie wczuwaj się jaka to wersja, każdy Ultimate jest fajnym piecykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


...ej no Pany bez jaj odpowiedzi sa całkowicie ne satysfakcjonujące....

chciał bym sie dowiedzieć skąd te rozbierznosci i czy model 10-34300 zastępuje 10-34500 czy sa produkowane równolegle?

Raczej zastępuje....... A co to są za rozbieżności.... Pogadaj z Nakamichi on miał swój udział w ulepszaniu DLS Ultimate. A to 50 watt w zupełności sobie poradzi z systemem r6a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A to 50 watt w zupełności sobie poradzi z systemem r6a
Dokładnie. Przez te forumowe bajki że do R6 bez 100W na kanał nie podchodź to bzdura jakaś. Słuchałem tych głośników pod 70W na kanał i grało bardzo dobrze, kontroli nie brakowało. Piecyk to PHD4075( chyba nie pomyliłem oznaczenia) u kolegi Asikson. 

 

Co do DLS A5, gra tak jak każdy DLS czyli grubo na dole (dla mnie, nie znaczy że źle, bo fajnie), więc z połączenia DLS R6+DLS A5 będzie bardzo dobrze na dole mimo tych skromnych 50W papierkowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jeszcze nie spotkałem aby ktoś krytykował DLSy za brak mocy czy wykopu, jeśli już to było szukanie smaczków gdzie indziej (ale to już kwestie gustu) , ale czego jak czego to dołu tym piecom nigdy nie brakowało. A biorąc pod uwagę jak ostatnio spadły ceny to ciężko o rozsądne alternatywy w relacji, co otrzymujesz/cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja się jeszcze nie spotkałem aby ktoś krytykował DLSy za brak mocy czy wykopu, jeśli już to było szukanie smaczków gdzie indziej (ale to już kwestie gustu) , ale czego jak czego to dołu tym piecom nigdy nie brakowało. A biorąc pod uwagę jak ostatnio spadły ceny to ciężko o rozsądne alternatywy w relacji, co otrzymujesz/cena.
Tu i cena detal naprawdę dobrze była skalkulowana...... kawał porzadnych wzmacniaczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu i cena detal naprawdę dobrze była skalkulowana...... kawał porzadnych wzmacniaczy

 

Masz rację, zwłaszcza w odniesieniu do A7ki (nie raz już poruszane na forum), nie znam lepszej konstrukcji, aby mieć wszystko w jednym w takiej relacji, cena/możliwości/jakość są gienki 5 Channel ale to chyba jednak nie klasa A7 a i moce mniejsze np na mono...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zakończenie dodam tylko , że różnice w mocach wynikaja zapewne z napiecia podczas pokiaru jest wiele testów w internecie potwierdzajacych moce deklarowane

 

pewnie tak. Pionków serii GM-X 922 miałem już chyba z 5 sztuk, na naklejkach różnie - raz 2x100w, raz 2x150, na jednym było nawet 2x180 :)

zależy od napięcia przy którym robione były pomiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci truck,dawid-ss,staneo za odpowiedź..trafiłmi się ten bez remote bass

model 10-34500 ...po wczasach zabiore sie za auto zobaczymy jak to zagra...

...Mam mały dylemat czy wrzucic morel tempo6 czy r6a ...grało to bedzie pod alpiną

Mysle ze szkoda wzmaka do pedzenia moreli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...