Skocz do zawartości

subwoofer do seicento


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z racji zaawansowanych prac mechanicznych w moim pudełku postanowiłem też coś zrobić z audio, generalnie nigdy nie miałem problemów z przebudową audio w szczególności jeżeli chodzi o niskie tony, a tutaj jest na odwrót, mam problem z dobraniem subwoofera który się zmieści i zagra o wiele wiele lepiej niż dotychczasowe dwa Blaupunkty Emb 1200 które o dziwo się zmieściły do bagażnika seica.

Liczę na waszą pomoc w znalezieniu jakiegoś subwoofera i pieca do niego, pozdrawiam.

 

ps. na subwoofer i piec mogę przeznaczyć do 2000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubel123 na zrobienie przodu kasa jest oprócz tego, ja głównie słucham hip-hopu i rapu i zależy mi na czystym, mocnym basie, a podejrzewam że ten kenwood nie da mi tego, a tak przy okazji... które radyjko kupić??? i czy kupując w RTV EURO AGD dokupić gwarancję PLUS??? nie ukrywam że pierwsza pozycja mnie zachęca ceną ale odstrasza marką ;/

Sony XAV-63

Pioneer AVH-X1500DVD

JVC KW-AV51

Kenwood DDX4023BT

Pioneer AVH-X2500BT

Sony XAV-64BT

JVC KW-AV61BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powalla co do twojego pierwszego postu, Nie wiem czy jest wogóle coś sensownego co wejdzie do tego bagażnika, czy może po prostu wykorzystać bagażnik jako miejsce do całościowej zabudowy? To jest moja pierwsza myśl i zarazem pytanie do was...

 

Odnośnie drugiego postu, na forum nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na pytanie jakie mam kupić bo każdy ma inne wymagania ode mnie co do radia, mi radio będzie głównie służyć do słuchania muzyki, filmów i teledysków. Obowiązkowo musi posiadać wejście na nośnik USB, ponieważ to będzie moje główne źródło przenośnej pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na pytanie jakie mam kupić bo każdy ma inne wymagania ode mnie co do radia

 

Więc mamy my Ci tak doradzić żebyś to Ty był zadowolony ? Oj chyba nas przeceniasz ... 

 

Napisz sobie swoje wymagania na karteczce, otwórz strony producentów danych klocków i popatrz które radio spełnia jak najwięcej Twoich wymagań , no bo USB to ma chyba dziś już każde ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mamy my Ci tak doradzić żebyś to Ty był zadowolony ? Oj chyba nas przeceniasz ... 

 

Napisz sobie swoje wymagania na karteczce, otwórz strony producentów danych klocków i popatrz które radio spełnia jak najwięcej Twoich wymagań , no bo USB to ma chyba dziś już każde ;)

 

No ok, z radiem jeszcze nie jest to taki problem, ale subwoofer czy  zabudowa w tym samochodzie to już nie taka prosta sprawa, dlatego się pytam kogoś kto się w te klocki bawi i je zna, czyli was...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...