Skocz do zawartości

OT z "kolejny do czarnej listy"- O Mańku ciąg dalszy...


dawid-ss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzywam Pana Emil

Akurat nic do kolegi Emil nie mam ale PrzemlUu nie przejmuj się :) Kolega kumpluje się z byłym użytkownikiem forum Maniek który nawet najlepszych kumpli potrafi nauczyć tego co sam robi najlepiej, czyli puszcza kantem swoich dobrych kumpli :D Przykro mi to mówić ale i mi się po uszach dostało od tego "kolegi" bo chciałem być w porządku i do pożyczonego 958 którego oddał mi po długim czasie, dałem również pilot na kierownice żeby łatwiej się sterowało i wyświetlacz się nie ścierał. Do dziś ani pilota ani kasy (którą też powiedział że przeleje na konto, jak to mówią "Maniek Ci to puści przelewem") za niego. Jego propozycje żebym przyjechał do Szczecina(40km a i często niepasujący czas bo też jednak mam swoje życie) odebrał swoją własność były trochę nie na miejscu, myślałem że staramy się przywieźć sami to co pożyczyliśmy od kogoś a nie fatygować osobę. Na zakończenie dodam że napisałem już "koledze" Maniek by dał sobie spokój z pilotem i oddawaniem pieniędzy bo nie wierze już po prostu w to że się to spełni :) Może w przyszłym życiu jak będę misiem koala i pilot nie będzie mi już potrzebny bo przecież misie koala nie słuchają muzy na 958 :) 

 

Wracając do kolegi Emil, kiedyś szukałem do testu radia alpine 9833R czy też innej alpinki, byłem prawie umówiony z kolegą Asikson, jednak jego sztuka nie miała kostek ISO i nie chciałem go już fatygować by wszystko rozłączał, a Emil zaproponował że wyślę mi swoją na testy  którą i tak miał wyjętą z auta. Zgodziłem się, nawet koszty wysyłek miałem mu oddać bo trochę nie w porządku by było jakby to on płacił. Alpiny ani widu ani słychu :) Słych tylko był jeden telefon od kolegi Maniek :rotfl:, jakie to Emil ma ciężkie życie bo niema jeszcze prawka, daleko ma na pocztę itp itd :) W każdym razie Emil nic nie jest mi winny ani ja jemu ale od kiedy zadaje się z "mentorem" na M zmienił się strasznie i głupio mi że kiedyś znałem go jako innego chłopaka ( bo nawet razem na AYA byliśmy i nocował on u mnie z Dan124 i lklukasz )a teraz wyczynia takie cuda, a nie są to już małe wybryki, a jest ich coraz więcej. 

 

Jedynie kogo mentor na M nie zgorszył to chyba Pavliq :) Bo z nim można normalnie pogadać i uczciwie coś kupić. 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci mówiłem , kiedy mnie sterował na miny to się oburzałeś ,że głupoty opowiadam i jak tak można... Minął rok i zaliczyłeś Dawid gola od swojego "kolegi"... Teraz jeszcze tylko czas aby Pavliq( jako ostatni) przejrzał na oczy albo zaliczył petardę po kieszeni i sytuacja wróci do normalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


to się oburzałeś
Nie oburzałem tylko nie chciało mi się wierzyć że takie rzeczy się dzieją. 

 

 


jeszcze tylko czas aby Pavliq
Tu może być problem bo może "kolega" Maniek przejrzał na oczy że tylko Pavliq i Emil mu zostali :) Ale całkiem możliwe że też się to skończy tak jak w większości przypadków. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na wakacjach i przyzekalem sobie, ze nie bede w ten czas na neta wchodzil ale sie nie powstrzymnalem

 

Dziwie sie Emilowi, o Manku slyszalem, ale nie wiedzialem, ze sie z nim zna.

No co mam zrobic, jak sie nie odezwie, odeśle paczki to niech wie, ze nie odpuszcze od tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci mówiłem , kiedy mnie sterował na miny to się oburzałeś ,że głupoty opowiadam i jak tak można... Minął rok i zaliczyłeś Dawid gola od swojego "kolegi"... Teraz jeszcze tylko czas aby Pavliq( jako ostatni) przejrzał na oczy albo zaliczył petardę po kieszeni i sytuacja wróci do normalności.

a Tobie co do tego :) Znowu coś Cię boli? To zachowaj to dla siebie, bo mnie to nie interesuje.

Dawid SS też ma bardzo krótką pamięć, ale żeby nie było offtopa...:

 

PrzemlUu - Piecyk leży u mojego magika od napraw i leży tam długo. Było info o naprawie, była odpowiedź, że ma wrócić, z magikiem kontakt miałem ja. Ci którzy mnie znają wiedzą jak u mnie z wolnym czasem (a raczej od rana do nocy z jego permanentnym brakiem, nieraz miesiącami).

 

W każdym razie po piecyk byłem w zeszłym tygodniu i piecyk został tam gdzie był, bo magik ma pomysł jak go postawić (a jednak). Z mojej strony - temat skórka za wyprawkę, bo tylko wrzód na tyłku o którym trzeba pamiętać, a koniec końców i tak pretensje.

Emil dostał namiar gdzie ma podjechać i go odebrać. Tyle z mojej strony

 

Moderatora proszę o wyczyszczenie tematu z mojego nick'a, nie życzę sobie, żeby Truck czy inni pisali tu o mnie w jakiejkolwiek formie czy kontekście. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dawid SS też ma bardzo krótką pamięć, ale żeby nie było offtopa...:
To że Maniek mi pomógł itp? Każdemu z nas pomógł a potem zrobił w chu*a! Już nie wpomnę o tym, że jak byłem u niego w Szczecinie ostatni raz to obraził moją dziewcznę. W dupie mam takiego "kolegę". A nie będę biegał na policję by takie coś załatwiać i się srać o durnego pilota. Chce żyć normalnie a nie ciągać sie po komisariatach przez nieuczciwych ludzi.

 

Rozumiem Paweł że go bronisz, ale robiłem to samo, jednak nie było warto. Jeżeli myślisz, że to koniec z opowieściami o Mańku to jest tego i będzie pewnie dużo, sam bym mógł coś jeszcze dopowiedzieć, ale po co to robić jak on sam się Toba wyręcza bo na forum napisać nie może. Powtórzę się(to samo co napisałem mu w smsie) , bardzo sie na nim zawiodłem i jeżeli Maniek nie zrozumiał dlaczego nie odpowiadam na jego telefony, smsy czy coś innego to trudno, myślałem po prostu że zrozumie to i tamto i odda to co winny. Ale niestety. Nawet przelewu nie potrafi zrobić tak jak to mówi, ciekaw jestem więc po co prosił o numer konta bankowego. 

 

Paweł jeżeli Tobie zawiniłem to napisz to, wyjaśnimy sprawę, bo nie chciałbym aby ktoś myślał że jestem taki jak tu opisywani ludzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Tobie co do tego :) Znowu coś Cię boli? To zachowaj to dla siebie, bo mnie to nie interesuje.

Dawid SS też ma bardzo krótką pamięć, ale żeby nie było offtopa...:

 

PrzemlUu - Piecyk leży u mojego magika od napraw i leży tam długo. Było info o naprawie, była odpowiedź, że ma wrócić, z magikiem kontakt miałem ja. Ci którzy mnie znają wiedzą jak u mnie z wolnym czasem (a raczej od rana do nocy z jego permanentnym brakiem, nieraz miesiącami).

 

W każdym razie po piecyk byłem w zeszłym tygodniu i piecyk został tam gdzie był, bo magik ma pomysł jak go postawić (a jednak). Z mojej strony - temat skórka za wyprawkę, bo tylko wrzód na tyłku o którym trzeba pamiętać, a koniec końców i tak pretensje.

Emil dostał namiar gdzie ma podjechać i go odebrać. Tyle z mojej strony

 

Moderatora proszę o wyczyszczenie tematu z mojego nick'a, nie życzę sobie, żeby Truck czy inni pisali tu o mnie w jakiejkolwiek formie czy kontekście. Z góry dziękuję.

 

 

 

Skąd Ty tak nagle, jak Filip z komopii, nie wiem kim jestes za bardzoo.. Mam juz dość jakis magikow, mańkow, emilów, wzmak jezy od połowy marca w stanie gotowym do oddania, po kilkukrotnej, jednoznacznej odpowiedzi, ze biore go w takim stanie jaki jest to znaczy, ze dziękuje za pomoc, nie chce wiecej prob naprawy, płace za pomoc i tyle, nie bede komuś przez 4 miesiące albo i dłużej pozyczal wzmaka pod pretekstem dalszej naprawy.

Nie wyrazilem zgody na dalsze grzebanie przy nim, bo zrobi się tam taki sos, ze szkoda gadać. Co jeszcze, zaznaczyłem emilowi, ze przed jakąkolwiek naprawą, chce diagnoze - co jest uwalone, co moze byc przyczyna, ile moze kosztować, nic- naprawiono bez mojej wiedzy co bylo przyczyna, a moze jakas pierdoła, ktorej wymiana trwała 2h i sie ktos cieszy 7 miesiąc z audisonka. Wzmacniacz w stanie takim o ktorym mowa 15 marzec 2013 - 11:2 , prosze odesłać na adres, który posiada Emil, należność za naprawe, uiszcze bezzwłocznie. Po prosze o dokładne opisanie

 

usterki, co zostało zrobione.

 

 

 

ps. Jakis czas temu znajomi z innego forum byli w moich okolicach po autko, zajechali do warsztatu w celu delikatnej naprawy, pozyczylem im ladowarke zamochodowa od fona, czlowieka widzialem pierwszy raz, mial odeslac odrazu po przyjezdzie, nie dal rady, bo byl na zlocie ogolnopolskim, odesłał po miesiącu, w miedzy czasie kilka razy dzwonil z przeprosinami, ze zapomnial, czy czasu brak, chlopak niebawem odesłał z pocałowaniem stóp i ponownymi przeprosinami, ze sie spoznil, a nie chcial wyjsc na niesłownego czlowieka - ladowarka za 30zł.

 

Wstydź się Emil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja również cala te trójkę poznałem tylko z dobrej strony . Towarzysze do picia czy zlotowi bardzo dobrzy nie mam nikomu osobiście nic do zarzucienia a Mańkowi nawet zawdzięczam to ze podlubal w zeszłym roku na duży plus u mnie na pikniku . Niestety nie zmienia to faktu ze są dziwne kwasy i nie wszyscy mogą wypowiedzieć sie wyłącznie pozytywnie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poznałem pavlika, mańka i emila w miniony czwartek.. kurde mam inne wrazenie, na plus oczywiscie...

 

 

Ja pierdykam, znowu się zaczyna historia "czarów" marów, dla nie zapoznanego z tematem. Temat bumerang. :/

Od siebie jedynie powiem tak Glinek, weż sobie mocno do serca słowa Powalli i będzie git. Nawet jak żona umrze, dziecko wyląduje w szpitalu etc. To trzymaj się sztywno zasady, płacę jak już mam, nie na odwrót. W drugą stronę również, czyli cokolwiek przekazując rzeczowo, najpierw siano potem przedmiot.

Kompetencji nikt nikomu tu nie odbiera, problemy leżą w zupełnie innych kwestiach niż know how.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.

 

- piwo

- pomoc w CA

- pogaduchy  - ciężko o lepszego kompana

 

- interesy, wymiany, pomoc w załatwieniu czegokolwiek - tu się można naciąć i to zdrowo, potem za plecami można się wiele o sobie dowiedzieć, jakim to się jest złym itd.

 

Ale tego typu tematów wiele jest już w sieci, nie ma sensu tego ciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie jedna rzecz Pavliq trzeba z tego wypisać bo co jak co , ale chłop słowny i nigdy żadnego wałka na forum lub po za nim nie wykręcił ( o którym by mi było wiadomo ) , sam przez niego kiedyś załatwiałem słuchaweczki ( 700zł ) i kupił je dla mnie chyba nawet przed tym jak dostał kasę na konto więc , do Pawła zero tematu moim zdaniem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


poznałem pavlika, mańka i emila w miniony czwartek.. kurde mam inne wrazenie, na plus oczywiscie..

a również cala te trójkę

Truck ja tak zrozumiał bym że piszą w/w osoby o całej trójce , dlatego dla formalności dopisałem żę na pewno wyłączył bym Pawła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...