Skocz do zawartości

Lancia Ypsilon II 96r. System audio porady dla laika


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczów, jestem tu całkiem nowy i zwracam się do was z wielką prośbą, mianowicie posiadam autko w którym system audio nie jest najwyższych lotów, jest to Lancia Ypsilon z 96 roku (mam nadzieję że to info pomoże w doradzeniu) z tego co udało mi się aktualnie dowiedzieć mam 2 głośniki na drzwiach (chyba 165 mm ale nie jestem pewien jak to dobrze zmierzyć) i powinny być 2 wysoko tonowe głośniczki na desce rozdzielczej ale z moich oględzin wynika że działa tylko jeden (prawy) lewy natomiast milczy, po dokładnym obadaniu zauważyłem że obok tylnej kanapy jest miejsce na na głośniki (głośników brak) i teraz pytanie czy ktoś wie jakie w tym aucie z tyłu głośniki powinny mieć rozmiar a jeśli nie to mogę cyknąć fotkę i dodać lub jeśli ktoś był by tak uprzejmy i podpowiedział mi jak mam zmierzyć dobrze te otwory (odkąd dokąd) są tez tam już fabrycznie pociągnięte kable z taką żółtą końcówką na 2 "bolce" (na wsuwanie) jeśli istnieje taka potrzeba tez mogę sfotografować, radio jakie aktualnie gra w tym aucie to "radio vw alpha", moim głównym pytaniem do was jest następujące, co takiej sytuacji proponujecie za głośniki radia wzmacniacze kable itp do tego autka żeby przyjemnie po prostu wszystko grało, jestem w tym totalnym laikiem i nie chciał bym iść do sklepu wydać trochę i potem żałować, dlatego zwracam się do was jako speców :) pozdrawiam Brandon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...