Skocz do zawartości

Honda CRX DelSol ESi


Janek_Mundek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moze faktycznie skrzynia za duza. U mnie 11L i smiga naprawde zacnie. Sproboj wczesniej tylko dla proby polatac z ta skrzynia po aucie. wiem ze miejsca malo, ale chodz na chwile wloz ja w nogi pasazera :) zobacz co sie stanie. Ja swojego czasu mialem w bardzo podobnym miejscu gdzie ty w tej chwili rowniez 8` Helixa W8, i powiem szczerze ze wogule to nie gralo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sproboj wczesniej tylko dla proby polatac z ta skrzynia po aucie. wiem ze miejsca malo, ale chodz na chwile wloz ja w nogi pasazera zobacz co sie stanie

 

 

Faktycznie tam gra o niebo lepiej, nawet te "walnięcie młotkiem" ginie. Niestety nie może tam zostać - za mało miejsca na nogi by było.

Myślę że problem w wygłuszeniu. Ta ściana grodziowa za głośnikiem z cienkiej blachy a jeszcze tam na niej od środka podnośniki szyby są i inne graty tak że nawet jak głośnik był w nogach pasażera tył cały grał.

 

Wygłuszyłem troszkę i jest znacznie lepiej, a przesunięcie głośnika za fotel kierowcy dało znaczną poprawę.

 

wygłuszyłem takimi matami:

post-2317-0-47302900-1374348590_thumb.jpg

 

ale tam i tak jest masakra i jeszcze na to chyba przyjdzie jakaś płyta żeby to usztywnić z MDF i obłożę gąbką żeby było sztywniej i nie wpadało tak w rezonans. 

 

post-2317-0-36581700-1374348565_thumb.jpg

post-2317-0-91101900-1374348611_thumb.jpg

 

Wydaje mi się że głośnik tak zostanie. Zrobię drugą identyczną skrzynię i trafi symetrycznie za fotel pasażera i będę testował na dwóch ósemkach jak wszystko porobię i kasę na głośniki zbiorę :)

 

 

post-2317-0-44713600-1374348648_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy wtedy nie będziesz musiał się pożegnać z 301a jak będziesz miał czasówki już... Bo na nim nie zrobisz subów w dwóch miejscach, bo to MONO mimo tego że wejście sygnałowe jest realizowane jako stereo. 

 

Moja propozycja jest taka by puki co mieć jedną sztukę, być może trzeba będzie Ci coś trochę mocniejszego jak ten RF, ale żeby było trudniej, zrób mu mniejszą paczkę trochę (11L tak jak proponują) i przekręć skrzynkę o 90 stopni tak aby głośnik grał w przeciwny bok autka. Zobacz czy wtedy gra to lepiej. Być może zagra lepiej a wtedy zrobisz sobie domek z żywicy. Przetestuj też czy lepszy jest boczek za kierowcą czy za pasażerem, bo to też inne granie trochę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...