Skocz do zawartości

Subwoofery Gladen. Słyszał ktoś?


kaka22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pytanie jak w temacie

Słyszał ktoś subwoofery firmy Gladen? Interesuje mnie najbardziej SQX08, jednak każde info nt. ww firmy (profil brzmienia itd) będą bardzo pomocne.

link do głośnika, który chcę kupić http://www.sound-quality.de/subwoofer/gladen-audio-sqx-line-8-20cm-subwoofer/a-9717/

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale membrana i zawieszenie to juz inna bajka...

Tak to jeden koncern, jednak nie robią jednakowych produktów, a wspólne elementy pewnie są podyktowane oszczędnościami...

 

Pytam, bo nie wiem czy mi się uda odsłuchać przed kupnem. Gość trochę marudzi, że nowy głosnik to jest niewygrzany i później zagra inaczej itd... 
A właściwie jak to powinno wyglądać w zakładzie CA? Normalnie jest możliwość, żeby wrzucić głośnik u siebie w skrzynkę i posłuchać czy raczej nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier ma A4 na fabrycznym B&O i BMW serii 5 model F10 zrobione na wzmakach Gladena i golsinkach AudioSystem w fabrycznych miejscach i gra to... Tragicznie. Fabryczne B&O z audi miażdży tą betę w kazdym aspekcie. Drzwi w Becie zrobione Dynamatem ale co z tego, skoro tam sa wsadzone (nie mam pojecia jak to jest zaaplikowane) woofery 130mm albo i mniej:/ tweeter to jakies nieporozumienie.... A szwagier... Sżwgier gluchy i mu sie podoba:) z resztą musi mu sie podobac bo pare tysiecy u instalatora (wroclaw czy jakas tam wichura kolo Wroclawia) zostawil:) takze moje marne doswiadczenia z Gladenem sa deliketnie ujmujac negatywne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku tu bardziej chodzi ( przynajmniej moim zdaniem i mogę się mylić :P ) o kojarzenie marki - może AS nie chciał być kojarzony tylko z twisterami i itp. produktami i wypuścił niby oddzielną gamę produktów pod nową nazwą, tak samo jak Pekińczyk z Krugerem swego czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony tak ale początkujący wpisuje w google na : audiosystem i ma czytanki na tydzień(początkujący przewaznie tym się kierują) a jak wpisze Gladen i nic nie pomyśli że to jakiś voicekraft,nie ma opinii itp i odpuści ale to tak na mój tengo podchmielony rozum ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie RS165 gra co najmniej tak "dobrze" jak inne, popularne, NOWE systemy w tym przedziale cenowym. Jeżeli ktoś jest faktycznie zainteresowany, znudzony Tempo, R6A oraz PO, szuka czegoś świeżego, to polecam odsłuchy w poprawnych, dobrze przygotowanych warunkach. Mi się ten system podoba i w opozycji do moich oczekiwań, gustu wolę go od pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...