Skocz do zawartości

dobór wzmacniacza pod brax ht1 + lotus reference


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. chciałbym zmienić wzmaciacze w swoim aucie. Obecnie siedzi genesis q100x i sa 50. Mój pozostały sprzęt to jednostka sony c90r brax ht1, lotus reference rainbow vanadium 8 cali. generalnie gra bradzo fajnie dokładnie ale za mało muzykalnie. Szukam czegoś co będzie grało inaczej. Znajomy bardzo poleca wzmacniacz alpine 3544 stare ale jare, na allegro jest wystawiony alpine 3566 ma 6 kanałów i gabarytowo jest bardzo ok. zastaniawiam się też nad jakimiś sony xm'ami. tak naprawdę jedynym problemem jest gabaryt. Mam Land Rovera freelander z naprawdę małym bagażnikiem, który ma schowek o wymiarach '+'-' 57/25. obecnie zestaw gra w bi-ampingu. może tak pozostać choć jak ktoś będzie miał lepszy pomysł to proszę bardzo. proszę o pomoc i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bi-ampie, ale jak rozumiem pasywnie.

A sony xm nie będzie dobrym wyborem, bo to lekki krok w tył, co innego, gdybyś zdecydował się na m1, ale wtedy potrzebujesz drugiego pieca na suba.

Może byś spróbował DLS'a A5, wymiarami będzie ok pod Twoje miejsce, a to bardzo ciekawy brzmieniowo piec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel pożyczył mi zapco studio 4 kanał i gra bardziej muzykalnie niż gienki choć profil brzmieniowy mimo wszystko bardzo zbliżony. tak mam bi amping pasywnie


dzisiaj najdalej jutro wrzuce alpine 3544, porzyczył mi ją dobry znajomy. podobno zacnie grający 2 kanał. niestety wrzuce go tylko dla jakiegoś tam porównania bo jest cholernie szeroki( 30cm) i niestety nie wejdzie


jeżeli chodzi o dls'y miałem swego czasu a3 i a6 co prawda z innymi głośnikami. kumpel któy pożyczył mi alpine 3544 porzyczy mi następnym razem na test jeszcze helix'a a2. będę miał okazję potestować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...