Skocz do zawartości

Alpine CDA - 9887R ustawienia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam Alpine CDA-9887R i od jakiegoś czasu bawię się z ustawieniami dźwięku lecz nigdzie nie umie znaleźć regulacji tonów niskich/średnich/wysokich. Podobno trzeba skalibrować radio lecz zastanawia mnie to czy po kalibracji (np. za tydzień) mogę sam sobie poustawiać tony niskie/średnie /wysokie? Czy te radio ma zablokowane te funkcje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ta seria potrzebuje zewnętrznego procesora, który się podłącza pod radio i on odblokowuje zaawansowane opcje regulacji w samym radio. Fabrycznie to jest tylko regulacja bassu i trebli.

Miałem takie radio i nawet miałem jechać je odblokować ale ostatecznie zmieniłem samochód i je sprzedałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj ludzi w błąd.Sam miałem na tym radiu system puszczony aktywnie bez zewnętrznego procesora.

 

A co ma drogi użytkowniku puszczanie aktywne do odblokowywania opcji w softwarze radia ? Bo o tym piszę. O dodatkowym equalizerze odblokowywanym tym śmiesznym urządzeniem od Alpine. Fabrycznie w radio jest to poblokowane i jest tylko regulacja bass i treble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbicia pasm również miałem bez żadnego odblokowywania na eq parametrycznym i jeszcze jednym. Radio było brane nowe i nigdy nie miało KTX'a ani żadnego innego ustrojstwa podłączonego.Wszystkie funkcje były odblokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nie widziałeś dodatkowych funkcji i dla Ciebie to co było fabrycznie było wystarczające. Podłącz ktx to zobaczysz o czym mowa. Wiem o czym pisze, bo ja i wielu innych w pewnym sensie było zrobionych w konia przez Alpine i wiele funkcji było odblokowywanych po podłaczeniu ktxa i zrobieniu za jego pomocą tych jego smiesznych pomiarów. Niektórzy nawet robili zrzuty i we wrocławiu byli ludzie, którzy udostępniali za 100/50 zł podłączenie i odblokowanie funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...