Skocz do zawartości

DEH-P9600MP potrzebna opinia


Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Od zawsze byłem zwolennikiem marki Pioneer , niestety na coraz więcej forach czytam negatywne opinie na temat ich radyjek .

W tej chwili planuje zakup modelu DEH-P9600MP, niestety na internecie jest bardzo mało opinii na jego temat , nawet na forach zagranicznych.

Czy może ktoś miał do czynienia z tym radyjkiem i może sie wypowiedziec w kwestii czy to radio to dobry wybór ?

Dużo pozytywnych opinii znalazłem na temat Alpine CDA9855R  i jestem w rozterce co wybrać bo mało co mogę znaleźć na temat tego pioneera.

Dodam tylko że w tej chwili posiadam DEH-P7400MP

Bede wdzięczny za wszelkie porady.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka 9600mp i powiem ci ze gra rewelacja miedzy twoim obecnym 7400mp a nim jest przepaść to flagowy model Pioneer-a z z prockiem DSP 13-pasmowym korektorem, przetwornikiem 1 bitowym Burr Brown (stosowany w jednostkach z górnej półki), korek haki czasowymi, aktywna zwrotnica itd. Jednym słowem mówiąc radio jest bardzo dobra jednostka do stworzenia CA. Nie wiem gdzie słyszałem opinie ze pioneer jest słaby ja także jestem zwolennikiem tej firmy zawsze byłem ale używam tylko starszych modeli bo one były wykonane dużo lepiej jakościowo i dzwiekowo niz te nowe teraz a tak samo jest dużo zwolenników co przeciwników pioneer-a jak i każdej innej firmy. Powiem ci tak gwarantuje ze sie nie zawiedziesz po kupnie 9600mp a co do 55r to bardzo dobry grajek ludzie ciagle je kupują i sa zadowoleni bo to także flagowy model alpine ze wszystkim na pokładzie (oprócz optyka).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli lubisz granie pioneera to moze Ci sie spodobac ale podlaczajac alpinke moze sie okazac ze ...pojawi sie zycie, powietrze, iskierki ...gra calkiem inaczej ale Twoje przyzwyczajenie moze wziac gore i powiesz ze jest za "ostro" .

hmm... nie mam gdzie za bardzo posłuchac tego modelu Alpine, szkoda bo ludzie bardzo pozytywnie sie wypowiadają o tym modelu ...  

Jak narazie 2 opinie , faktycznie widze z tymi pionkami to słabo o opinie , mało ludzi  ma te modele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Padło na pioneer'a. Radyjko które chcę kupić jednak nie posiada w zestawie mikrofonu.(do automatycznej kalibracji) Szukałem po róznych forach ale nigdzie nie znalazłem opinii na temat jakiegoś zamiennika . Jeśli ktoś gdzieś coś czytał na ten temat byłbym wdzięczny za podpowiedz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , znalazłem też kilka artykułów (na forach zagranicznych też) że do kalibracji używają WM61A Panasonic'a bo ma bardzo liniową charakterystykę . Jak nic nie znajde w rozsądnej cenie to chyba kupię tę wkładkę i zmontuje taki mikrofonik .Z tego co znalazłem to oryginał to CPM1054 koszt ok 30$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...