Skocz do zawartości

Vibe black air II+ 10''


lksgrzegorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje informacji jaka skrzynak była by najlepsza pod ten głośnik. Mówimy tu o starej wersji czarnej z czerwoną kropką.

Nic konkretnego na forum nie znalazłem więc pisze nowy temat. JAkie wymiary na br szczelinową zrobic?? Jak możecie to policzcie mi to a ja już sobie ją sklepie. MDF 18mm użyje oraz auto to golf3 3d muzyka jakiej słucham to raczej wszystko ale większośc to czarna muza oraz trance. Zależy mi na dobrym zejściu oraz jak to powiem aby troszke nerke poderwało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośnik: Vibe black air II 10"

Parametry głośnika: (nie wiem czy to te parametry ale ciężko coś znaleźc bo na stronie producenta nie ma starej seri)

    http://www.xsperformance.co.nz/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=1153&category_id=192&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1

Rodzaj muzyki: jak już pisałem ogólnie wszystko najczęściej czarne rytmy oraz trance

Grubośc materiału z jakiego będzie wykonana skrzynka: MDF 18mm

Wymiary bagażnika: Maksymalnie wys.40 x szer.40 głębokośc:40 wszystko cm.

Bass reflex: Port br szczelinowy z prawej strony głośnika

Model auta: Golf mk3 3d



Miałem je w 35l i robiły robote, lubia pojesć, chetnie bym kiedyś do nich wrócił. Jednak teraz zastosował bym port 10cm, 7,5cm to troche mało i zwiekszył im pudło o ok 2-3l :) ...

 

Z jednej sztuki tego nie będzie jak u Ciebie, ale chciał bym namiastkę czegoś podobnego.  Piec który to zasili to AudioSystem f2 280 więc dostanie głośnik odpowiednio jeśc. To jak policzycie mi to bo nie ogarniam progarmu do liczenia tym bardzie z br. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...