Skocz do zawartości

ALPINE PXE-H650 - błąd konfiguracji - anteq error


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Poskładałem klocki, przyszedł czas na uruchomienie i .... zatrzymałem się na konfiguracji procesora dźwięku Alpine PXE-H650.

 

Po raz pierwszy uruchamiam procek, stąd jest mi on zupełnie obcy.

 

Ogólnie chodzi o to, że na samym początku powinien przeprowadzić konfigurację korektora AntEQ - jednak on pokazuje mi po chwili AntEQ Error. Próbowałem kilka razy, ale wciąż to samo.

Na chwilę obecną odtwarzacz CD gra, wzmacniacz chce grać, ale procek milczy i nie przekazuje dźwięku.

 

Mam zrobione:

- płyta CD Alpine uruchomiona (track 1,2,3,4)

- procesor włączony

- przewód sterujący "zdalne sterowanie wejście (niebiesko/biały) podłączony pod +12V

- sygnał wejściowy podłączony przez szeroką kostkę tj. HI Input

- radio przesyła dźwięk, a poziom ustawiony od 10 do 22.

- wzmacniacz uruchomiony i podłączony (na sygnale z zewnętrznego odtwarzacza słychać muzykę)

- mikrofon podpięty

- czujka IR podłączona,

- dioda LED podłączona

 

Pewnie popełniłem jakiś banalny błąd, a może źle się zabieram do tematu ??

Jeszcze nie próbowałem przez kompa programować, może lepiej podpiąć USB i tak przeprowadzić konfigurację ??

 

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam



Nie mogę edytować, stąd drugi post.

Właśnie anteq error minął - nic nie robiłem, zostawiłem sprzęt w spokoju, a później od razu zadziałało.

Teraz zawieśił się na multeq. Jest napis Measure POS1 i nic poza tym ... Walyczymy dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał przeczytaj jeszcze raz :)

 

Co do konfiguracji tej 650-ki podpowiem ci jedno - polską instrukcje odłóż do pudełka. Jest tam niejeden błąd w opisie i tłumaczeniu. Użyj instrukcji tej grubej ori. A najlepiej to uruchom sobie cd i tam znajdziesz fajną instrukcje w PDF-ie chyba. Jest mnóstwo dokładnych rysunków co i jak. Nie musisz nawet angielskiego znać za dobrze. Rysunki obejmują nawet kolejność ustawiania mikrofonu w poszczególnych pozycjach pomiarowych :)

 

A potem i tak dojdziesz albo nie :) (bo bedziesz się cieszyć jak ci alpine skalibrował audio :rotfl:) ze te pomiary i autocalibracja jest o "Kant Chu.... Potłuc" i potrzeba ręcznie to zrobić. Czasy są do bani, cięcia też, jedynie czasami ale to czasami jest poprawa odnośnie liniowości względem akustyki auta. Reszta niestety :mur1:

 

Ale baw się.

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Faktycznie trzeba będzie tak zrobić, bo w PL brakuje nawet podstaw.

By ruszyła konfiguracja POS1 trzeba na pilocie nacisnąć przycisk REAR.

 

Lece po lapka, bo szkoda czasu na zgadywanki ....

 

Dzięki i pozdrawiam

 

PS. System mam spiety, bardziej chodzi o bałagan, sprawy kosmetyczne.

Kazdy z Nas chce usyszeć brzmienie nim pozamyka wszystkie plastiki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...