Skocz do zawartości

Różnica w DLS


Ronol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus, banalne ale tylko z pozoru pytanie

Zawsze podobały mi się jak grają DLS , i zdecydowałem się na zmianę przodów właśnie na nie..

ale... 

juz naliczyłem 3 rodzaje DLS [te w ktrych oscyluję]

jaka jest różnica oprócz mocy

  • DLS RS6N
  • DLS RS6 RS6A
  • DLS R6A

 

 

no dajcie żyć :) 

ok mocowo jasna sprawa , ale to jakieś kolosalne różnice bo ceny w zasadzie są zbieżne i podobne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli płaski "trochę słabszy"  woofer, i to tyle różnic, to i w graniu jak celuję w przody na poziomie 50Wat + wzmak DLS t o jakaś różnica ? bo jeszcze sie okaże, że same przody mnie pozytywnie zaskoczą :) i suba nie bedę musiał mieć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem te narzekania a raczej czytałem. Wiec owe DLS w dodatku grały z Audisonem... i w samochodzie robiła się magia spokojnego dźwięku...dla mnie osobiście bomba. Nie szukam łupanki bo w łupankach nie idzie wysiedzieć, ale grać głośno a "głośno" to różnica jest zasadnicza :) dla mnie ani nie przereklamowane ani nie grające :) pewnie dla Ciebie powalla  - też :)

dan124

 tak wiem, zrobione drzwi :) 

niestety u mnie pozostaje czynnik wąskiego gardła "oryginalne radio citroena" :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zrobili zestaw, na zasadzie wersji...slim... kosztem sam nie wiem czy na plus czy na minus... 

 

Zestaw z oddzielnymi filtrami w każdej chwili można puścić np. ze wzmacniacza 4ch (każdy głośnik osobno) bez rozdzielania zwrotnicy  :wink:

Jeżeli nie ma różnicy w komponentach to osobiście wolałbym własnie RS6a (czyli ten z 4-ma modułami)  :wink2:

 

Są jeszcze RS6

Różni się od RS6a częstotliwością podziału:

 

RS6 : 4500 hz

RS6a: 5000hz

 

Niech ktoś bardziej zorientowany ode mnie wypowie się co to może oznaczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...