Skocz do zawartości

Dylemat co robić.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zabieram się powoli za Car audio w mojej padace i mam trochę pytań, czym więcej czytam te forum tym większy mam mętlik w głowie co robić.
Jakiś czas temu skompletowałem jakieś grat, nie które z nich w ogóle nie były w samochodzie.
Na stanie mam :
Alpine 9855r
Odseparowany zestaw Morel Tempo 6- do tego wzmacniacz Sony XM 6020
Sub- alpine  sws-10230 x2 co to za ustrojstwo nie wiem- do tego narzazie brak wzmacniacza

Dość duża liczba osób na forum widzę że średniaki ma typu : MC 5.16 , revelatory LS 155 itp

I tutaj mam pytanie czy:

1) zamontować to co mam i czerpać z tego przyjemność
2) zamontować morelki i jak nazbieram mamony na inne średniaki to te pierwsze wlecą w tylne drzwi - ta opcja chyba najbardziej do mnie przemawia
3)sprzedać to wszystko co mam -prócz radia- i zbierać na w.w głośniki

Jeszcze sprawa kabli zasilających- wpadnie spawarka tylko czy 35mm wystarczy czy pchać odrazu 50mm??

Z góry dzięki za zainteresowanie i ewentualną pomoc!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie zamontuj poprawnie to co masz i ciesz się graniem. Piszesz ze niektóre klocki nawet nie zamontowane były to skąd masz wiedzieć czy zagrają tak jak lubisz czy nie..

 

Zamontuj wszystko tak jak trzeba, przykladając sie do wygluszenia poprawnego prądu i strojenia i słuchaj. Kreć galką i wyciskaj siódme póty z tego co masz. Po jakimś czasie sam zweryfikujesz co jest najsłabszym ogniwem twojego systemu i od tego zacznij wymianę. Nikt ci teraz wprost nie powie zamontuj to a tego nie bo nikt nie zna twoich preferencji muzycznych. Zresztą w obecnym stadium to sam nawet nie zdajesz sobie sprawy co mogą pokazać twoje klocki jak bedą poprawnie zamontowane i zestrojone.

 

Także montuj i słuchaj wiele pytań samych się z czasem rozwiąże

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...