Skocz do zawartości

co o tym myślicie??


krzycholl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz zeby sobie darować?? kurcze to juz całkiem straciłem koncepcje:( auto BMW Compact.... słucham każdej muzyki która mi wpadnie w ucho głównie RMB, numetal- ale broń boże nie hip-hopu mimo marki samochodu i konwenansom z nią związanym-

 

[ Dodano: 2008-12-27, 23:02 ]

a budrzet tak jak pisałem na wzmaka i skrzynke do 500zł

 

[ Dodano: 2008-12-27, 23:03 ]

oczekiwania?? chcę w miare fajny , czysty bas- wiem ze za tą sumę nie można oczekiwać cudów ale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW jest trudne do nagłośnienia - ja tez walczę z nagłośnieniem mojej e32. Pomyśl może nad dobrym systemem przednim jesli lubisz bardziej dynamiczne granie. Jak dasz dość dobry system odseparowany, to możesz być mile zaskoczony.

Może coś takiego:

Infinity REF 1050W

grające w otwór na narty i do tego skrzynka zamknieta.

Zajrzyj do mojego tematu o 750iL i tam znajdziesz filmiki, jak zrobić sobie takązabudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co o tym myślicie?? byłoby lepsze od tych blaupunktów??

na allegro znalazłem zestaw JBL GT5 1204B i wzmak:MAGNAT EDITIO TWO 500W- ale on ma tylko 150 rms-czy to nie mało??

http://allegro.pl/item509665420_bass_pack_..._fan_bonus.html

 

 

czym sie głównie sugerować przy zakupie takiego sprzetu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lanzara max 12D ... a jak ma go podłączyć pod ten wzmacniacz ? Spiąć na 8 ohm? Nawet gdyby kupił zwykłego maxa (bez D) ,to potrzebuje wzmacniacza 300w rms , więc raczej nie uda się takiego trafić za pozostałe 200zł ... inną sprawą jest co reprezentuje sobą ten Lanzar .

 

[ Dodano: 2008-12-27, 23:50 ]

czy pochula na nim RE12 s4?

 

To już masz wyjaśnione chyba w poprzednim Twoim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak!!!! nie musze az tak kombinować:hyhy: aha.... gdzie mogę coś znaleść do poczytania albo moze ktoś mi wyjaśni?? czy jeżeli mam 4 kanałowy wzmacniacz to mogę go tylko 1 raz zmostkować- tak jak tam jest narysowane?? czy jakoś 2 razy i podpiąć 2 saby??lub moze dostarczyć większą moc do jednego.... poza tym do czego popodpinac te wszystkie kable w samochodzie zeby to zamontowac??

 

[ Dodano: 2008-12-28, 00:09 ]

tu mam fote wpiec

post-1-1230419134.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...