Skocz do zawartości

Jeszcze głośniej w aucie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W skład mojego nagłośnienia w chodzą:

Woofery Audio System Helon 165 i Sub Audio Sustem Radion 12 napędzane wzmacniaczem Precision Power DCX 1000.4

oraz Tweetery GMS 1929 napędzane wzmacniaczem Sony XM 3520 pod radiem Alpine CDA 9833r.

Wszystko gra nieźle, całkiem głośno przy zachowaniu jakości ale powiedzmy, że lubię mieć spory zapas mocy.

Co zmienić aby w aucie było jeszcze głośniej? Przejść na 3-way czy dać w tylne drzwi takie same woofery i tweetery napędzając je tym co przednie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisales wiele o instalacji jakie kable jaki prad i jakie spadki. Jesli chcesz moec jeszcze glosniej to pomyslalbym o czyms mocniejszym. Zmiana suba i dodanie monoblocka. Zalezy ile masx funduszy. Jesli chcesz pozostac przybtym co masz to pobaw sie ze strojeniem skrzynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygłuszenie zrobione dobrze, Matami STP w środku i z zewnątrz, z zewnątrz poza warstwą maty materiał z żywicą dla usztywnienia i gąbka. Woofer jest praktycznie równo z tapicerką. Ukierunkowywać ich nie chcę bo czasem otwieram drzwi i auto nagłaśnia ogniska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to to auto nie gra z pełną parą przez dłuższy czas z osobami w środku a służy do czegoś innego ... co nie koniecznie jest najlepszym, najtańszym wyjściem. Niech sam PanJarek2 się wypowie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto ma nagłaśniać imprezy to trzeba wstawić dodatkowe głośniki w klapę bagażnika lub sam bagażnik. Otwierasz, grasz, zamykasz, wyłączasz wzmak i od tej pory masz normalne nagłośnienie w kabinie. Piszę poważnie, bez żartów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli autko typowe demo. Zwykly pizdzing. Chyba ze zalezy tez na jakosci. Jezeli ma to efektywnie wygladac to glosniki w klape. Podszybie i z przodu plus subik badz dwa do bagaja a jesli ma to robic zwykle zamieszanie to zapewne przyslowiowa tuba w bagaj i zestawy podszybie i przod.

To co zrobisz bedzie zalezalo od ciebie. Jednak ja bym sie zastanowil nad tym czy nie lepiej byloby wydac troszke kaski i zrobic cos pozadniejszego i milego dla ucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie czytasz wodzu dokładnie. Chodzi tu o to ze na codzień koledze auto gra dobrze ale czasem jak jedzie na ognisko to chce przerobić swoje auto w tanc-bude i naglosnić imprezę.

 

Dlatego napisałem żeby jadąc na ognicho wrzucił dwie kolumny do bagaja i tyle. A na codzień niech sobie słucha tak jak ma teraz. Tańsze i efektywniejsze rozwiązanie.

 

A ty od razu przemianowaleś go na Piżdzinga :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...