Skocz do zawartości

Alpine lub piooner ?


Rekomendowane odpowiedzi

pilnie wręcz poszukuje radyjka 2DIN z możliwością podpiecia 3 kabli RCA. Nie było by problemu ale upatrzony przezemnie Alpine s900r chyba nie czyta teledyskow z usb i nigdzie sie nie doczytalem jakiej wielkości usb maksymalnie mogę wsadzic.

 

Pytanie czy ktoś z was go uzytkowal i może potwierdzić ta wersję lub zaproponować jakiegoś innego 2DINowca tak by sie dało odtwarzać teledysku z usb a nie tylko z płyt

 

Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarła do mnie alpinka wszystko fajnie pięknie tylko nie wiem jak przekonwertowac pliki by to video zaczęło chodzić :/ kombinowalem już na wiele sposobow. Radio widzi pliki ale nie chce ich otworzyc.

Jakiego programu użyć lub jak to przerobić ?

Główny dystrybutor też nie wie muszę napisać maila później oni napiszą i mi odpisza pewnie ze musi być oryginalna płyta...

 

Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w instrukcji jest ze divxy i dvd.

Używam any convertera ale przerobilem już kilka teledyskow także z yt ale radio ich nie odtwarza choć widzi pliki. Mam najnowszego avc i jakiś dziwny jest i nie wiem jak to przerobić

 

Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna wyprobowac metoda prob i iledow mianowicie jeden teledysk przerobic na mozliwie wszystkie formaty w programie nazywajac je 1,2,3.....

Pozniej wystarczy sprawdzic jaki teledysk dziala i juz mamy wszystko na tacy

Jedynie jedna plyte DVD mamy stracona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, z tym że w JVC, chodzi AVI kodowane divx, o rozdzielczosci 800x480, dzwiek kodowany AC3 bądz mp3 do 320kb/s

prędkość bitowa ok 8Mb/s.

Sprawdz u siebie czy to da jakiś efekt.

Probowalem kiedys robić AVI ale kodowany xvidem, niestety nie działało, także nie działało jak dałem większa prędkość bitową .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Video to nie tak istotne byle audio mialo wysoka jakosc

to różnie bywa, w końcu jak ktoś kupuje 2 dinowca to raczej ważne żeby video było OK, Jakby chciał mieć dobre audio to raczej nie kupiłby 2 din.

 

Polecam darmowy program FormatFactory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej. Dla mnie zbędny bajer z teledyskami. Tez na początku stałem przed takim wyborem. I zrezygnowałem z bajeranckiego niepotrzebnego ekraniku na poczet sensownej jednostki z procem, czasówkami, wav-ami i innymi bajerami. A ze ma kontrole bezpośrednią dla Ipodów, Ipadów itd to sobie teraz dołoże dla jaj Ipada na deskę i będzie :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...