Skocz do zawartości

Jakie radio?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuje w najbliższym czasie kupić sobie jakieś porządne radio. Szukam radia 1DIN do 700-800 zł na którym w późniejszym czasie, czyli wtedy kiedy moje zasoby funduszy na to pozwolą, będę mógł budować cały system nagłośnienia w aucie. Na początek zamierzam kupić tylko radio a jakoś latem później powalczyć z resztą. Nie musi być to nowe radio, mogą być również używane modele ale zależy mi na tym aby miał opcje podłączenia jacka i USB bo sporo jeżdżę i nie zawsze w trasie wystarcza mi płyt i się utwory zaczynają powtarzać co mnie denerwuje a tak to można w trasę podłączyć telefon lub pendriva i słuchać a w trasie i tak głośno muzyka nie gra więc jakość nie przeszkadza.

 

Pytanie mam również o radio 1DIN ale z wysuwanym dużym wyświetlaczem. Czy spisują się one równie dobrze przy budowaniu systemu audio w samochodzie jak zwykłe radia czy nie dają rady. A jeśli są takie które dają rade i są warte uwagi to czy ktoś wie jakie i ile takie cacka kosztują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clarion cz702e, jvc kd-r921bt, kenwood kdc 92sd. W takiej kolejności jeżeli chodzi o nowe. Ewentualnie pioneer 80prs ale to już drożej. Takie wysuwane stacje 1din to znacznie wyższy koszt jeśli chodzi o coś jakościowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie powstaje takie czy są takie urządzenia wysuwane 1 DIN w ogóle warte uwagi i czy opłaca się na przykład poczekać trochę dłużej, dozbierać kasy i kupić w tedy takie coś ? Czy spisują się takie urządzenia przy rozbudowie systemu audio w późniejszych etapach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi właśnie o jednostki 1 DIN z wysuwanym monitorem. Alpine ma w ofercie takie modele np iva d106r, ale o ile mi się dobrze kojarzy to do nich trzeba dokupoiwać zewnętrzny procesor, więc to droga zabawa doliczając do tego cenę samej stacji. A takie radio tego samego Alpine z prockiem możesz mieć za 400-500zł np alpine 9833r. Poza tym ten ekran poza tym, że to bajer nic Ci nie da. No chyba, że dokupisz kolejny moduł do nawigacji. Podsumowując - to droga zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do Car Audio, chodzi o ewentualne obejrzenie filmu w aucie jak się w trasę jedzie i gdzieś się ma postój, nawigacja itp itd. Do Car Audio potrzebuje porządne radio a myślałem po prostu ze te 1 din z wysuwanym ekranem mogą być czegoś warte ale okazuje się że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...