Skocz do zawartości

Do wyboru dwa głośniki 5x7 które brać


Rekomendowane odpowiedzi

Kupowałem bratu do mondeo jbl gto 8626 - zadowolony strasznie, pomojając fakt, że słucha na wszelakich loudnesach, podbiciach basu i jeszcze z subem... Oczywiście w drzwiach tylko oryginalna pianka zabezpieczająca przed wodą. :E
Ja w jego aucie nie umiem słuchać myzuki. Pomimo, że moje punto ma problem z furtkami, to u niego wszystko brzmi tak... chmmmmjowo i dziwnie.

Przy okazji kupiłem mu dystans żeby tam 165mm głośnik założyć. Cóż, dystans czeka.
http://allegro.pl/dmford01-basser-dystans-glosnikowy-mdf-ford-mondeo-i3174676952.html

po 14zł  + wysyłka dystanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie pomyślę bardziej o tych dystansach. Pytanie te wszystkie dystanse są uniwersalne czy jest różnica między markami? Jeśli to ułatwi sprawę to chodzi o stare Bravo (nie brava) oraz ewentualnie czy w cenie do 150 idzie kupić jakieś sensowne głośniki (mowa oczywiście o 165 do tego dystansu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pytanie te wszystkie dystanse są uniwersalne czy jest różnica między markami?

 

Dystanse różnią się dla poszczególnych aut i powinieneś dobrac konkretnie do Bravo/Marea. Nie będę tu umieszczał linków - wystarczy wpisac w google "dystans mdf bravo". Co do głośników na początek ta diora będzie ok - w tej cenie i tak nie powybrzydzasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że diora raczej nie mam co pchać gdyż bez wzmacniacza nie pograją z tego co czytam.. Jak się okazuje znajomy który pożyczał mi sub (Infinity REF 1260W) i wzmaka (JBL GTO4060) podpinał to na mostku Więc głośników już raczej pod to nie podepnę..

 

Radio to stary Alpine CDM 7861

 

Dlatego też kombinuję z czym innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...