Skocz do zawartości

Zestaw odseparowany 165mm


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

W najblizszym czasie bede chciał kupic 2x zestawy odseparowane  165mm do mojego auta. Moc jaka mnie interesuje to jest od 120W do 150W. Czy znacie jakies 2-drozne takie zestawy ?

Na uwadze mam:

-  Rainbow SL-C6.2 Pro

- u-Dimension ProX Comp 6

 

No wlasnie czy znacie jeszcze jakies  dobre zestawy odseparowane w tych mocach - 120W/150W oczywiscie w dobrych cenach.

Prosilbym jak juz zamieszczacie linki do aukcji ewentualnie jak mowicie o sprzecie aby krotki opisik wstawic jak to gra i jak na testach wypadl (wrazenia z odsluchu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym byl za rainbow na twoim miejscu sam posiadam co prawda jeszcze nie podlaczone tak zeby graly i jezdzily ze mna , ale podlaczalem je dla sprawdzenia i powiem szczerze ze rewelacja zasilalem je tylko 60 rms i byla robota kick spory srednica tez spoko , jedyna roznica to ze nie gralo to w wygluszonych drzwiach tylko w kick panelu jakies 7-8 L ale jak chcesz to moge sprawdzic jak radzic sobie beda w drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Prosilbym jak juz zamieszczacie linki do aukcji ewentualnie jak mowicie o sprzecie aby krotki opisik wstawic jak to gra i jak na testach wypadl (wrazenia z odsluchu)

Wodzu, przecież jest temat o wooferach z wykopem bo zdaje się że o takie Ci chodzi, tam masz cały przekrój dostępnych wooferów łącznie z wrażeniami z odsłuchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinoff wiem o tym ale mam wzmaka na 150 Rms a nie chce uwalic  glosnikow ewentualnie czuc przyslowiowa "kaczke" w aucie wiekszosc zestawow  120-150rms  jest juz 3 drozna  a to sie rowna z dodatkowym dlubaniem a czas mi na to zbytnio nie pozwala. - myslalem nad czyms 2 droznym ale ciezko znalezc  wiec  pomyslalem o forum i o was  - moze wpadly wam w rece jakies  klocki o tej mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinoff wiem o tym ale mam wzmaka na 150 Rms a nie chce uwalic

To nie musi tak zadziałać :) i przynajmniej część wooferów tam wymienionych potrafi zmusić te 150W na kamnał do dość intensywnej pracy a jakoś wybitnie głośno miał i tak nie będziesz jeśli chcesz jednocześnie kontrolowanej pracy woofera. Najlepiej to na spota łódzkiego zaglądnij bo jakoś dawno Cię nie było :)

 

 

a taki fajny temat ostatnio był poruszany na temat mocy wzmacniacza, warto odkopać...

 

I wcale tak daleko kopać nie trzeba :)  Czy fajny? Może i tak, choć ja jakoś nie widzę 70W w 4ohm na stronę i wolę pozostać przy wzmaku o zdecydowanie większej wydajności bo wywody tam zawarte zupełnie do mnie nie przemawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szu_tcz prosze cie...... :) nie wiem czemu ale tylko z tymi 2 furtkami mam taki problem. Bzycza  i bucza a nie graja  z domieszka trzeszczenia. pozostale 2 furtki graja super. nie wiem czemu tak sie stalo - sprawdzalem niby wszystko ok nic sie nie poluzowalo ale to nie jest jednak to. Skoro o ttym sie  pisalo i gadalo - i czytalem te tematy o mocy dla odseparowanych to nadal mnie to meczy czym zalatwilem 2 wofery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie Rainbow SL-C6.2 pod U-dimension rm-v21, czyli zdaje się 2x150w. Jestem bardzo zadowolony, no i nic się nie spaliło ;) Chociaż na maxa nie rozkręcam gdyż ciężko w aucie wytrzymać wtedy. Gain ustawiony woltomierzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...