Skocz do zawartości

którą skrzynie wybrać?


brudijr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Ktora skrzynie wybrac, czy bedzie jakas roznica? Ta po lewej jest nowa, przyszla razem z glosnikiem (od taki gratis). Mialby on stac plecami do oparcia. Wczesniej mialem wlozony ten po prawej, stał on bokiem do oparcia, gral w nim jakis JBL, ktory sie skonczyl, gral ladnie, nie narzekalem, tylko ma dziwny ksztalt, pojemnosc z tego co wiem 8l. Bedzie jakas roznica miedzy nimi? Ogolnie bardziej pasowalby mi ten stary, poniewaz pasuje mi do zabudowy auta, tylko nie wiem, czy nie strace w nim na jakosci. Z gory dziekuje za odpowiedz ;-)

post-7191-0-87133300-1366724222_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie roznica moze byc tylko i wylacznie w tym jak ukierunkowany jest glosnik. Granie jest tu mocno uzaleznione od auta innie ma innej opcji jak testy panie Kolego. Myslę ze w tym watku to my sie od Ciebie czegos ciekawego dowiemy a nie na odwrót ;-)

 

Chyba ze jedna ze skrzyn mocno odbiega jakoscia wykonania od drugiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj mi przyszedł ten sam subwoofer ;) 
Żeby nie śmiecić nowym tematem mam takie pytanko. 


Do tego RE-8S4 dorzucili krótki przewód ale aluminiowy. 
O jakim przekroju dać przewód od wzmaka i do środka skrzyni?.
1,5 lub 2,5 lub 5,5 OFC?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciwe 2,5mm spokojnie wystarczy.

O to fajnie bo akurat zostało mi chyba ze 3m Hollywood Audio OFC PRO 2,5mm^2 co poszło na przednie morel tempo 6.

 

Nie wiem czy doda się to do mojego poprzedniego postu. Jeżeli nie to przepraszam za post pod postem. Niestety okazało się, że głośnikowe mam 2x2,0mm^2 ale założyłem je do skrzyni do środka (złącze>sub). Zobaczę jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...