Skocz do zawartości

Wzmacniacze Autotek od Zed Audio


szu_tcz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Raczej to trzeba mieć łeb na głowie a na między kroczem. 

Taka prawda o awaryjności i tych głupawych mitach.

 

Marcin, nie mity, bo praktycznie każdy kogo znam, mając pionka GMX, słał go na przegląd zimnych lutów... W zasadzie pierdoła...ale upierdliwa. Zrobisz i czekasz kiedy znowu zamilknie i od nowa Polska Ludowa, co nie zmienia faktu ,że super piecyki.

O Xtantach nic już nie będę mówił bo widzę zapalny temat, a o M1... no cóż sztuki , które do tej pory nie zaliczyły , krótszej lub dłuższej wizyty u speca to pewnie na palcach rąk policzysz w całej Polsce, reszta już zaliczyła OIOM.

 

Więc nie mity, nie głupawe, tylko fakty mój drogi, a z moją głową , jak i kroczem jak najbardziej w porządku.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, nie mity, bo praktycznie każdy kogo znam, mając pionka GMX, słał go na przegląd zimnych lutów... W zasadzie pierdoła...ale upierdliwa. Zrobisz i czekasz kiedy znowu zamilknie i od nowa Polska Ludowa, co nie zmienia faktu ,że super piecyki.

O Xtantach nic już nie będę mówił bo widzę zapalny temat, a o M1... no cóż sztuki , które do tej pory nie zaliczyły , krótszej lub dłuższej wizyty u speca to pewnie na palcach rąk policzysz w całej Polsce, reszta już zaliczyła OIOM.

 

Więc nie mity, nie głupawe, tylko fakty mój drogi, a z moją głową , jak i kroczem jak najbardziej w porządku.  :wink:

 

Marcin to czy coś się psuje czy nie zależy od wielu czynników . Przede wszystkim nie należy mierzyć wszystkiego jedną miarą Ten sam model wzmacniacza u jednego będzie hulał przez lata a u drugiego szybko padnie. Najważniejszy jest prawidłowy montaż ,  do czego niestety nie przywiązuje się wagi . Miałem Xtanta 603x w zabudowie z pełnym chłodzeniem i nigdy się nie ugotował a ponoć to strasznie awaryjne piece. Wszystko można zabić trzeba tylko do tego talentu prawda Marcin  :wink:  o wydawaniu przykrych opinii nie wspomnę  :wink:  

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

X to bardzo dobra seria. Mój kuzyn miał Olympusa i Zeusa. Zeus pędził JBL GTi 15" serii I, a Olympus JBL GTi 4" (zestaw przedni na 10cm przetworniku) i Cantona RS 6.x.  Mocowo masakra, Zeus robił z JBL'em co chciał. Jeśli chodzi o jakość grania to ciężko porównać do serii VIII, którą miałem, bo kuzynek miał te wzmaki około 2000 roku (kosztowały wtedy ponad 2000DM sztuka). Jakbym miał kasę i miejsce na te kloce to brałbym Rumun zasiłek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Posiadam białego autoteka the mean machine model 132 czyli 4 kanały. Miałem go w aucie razem z tym co w podpisie i grało to bardzo dobrze. Pomimo , że na papierze nie jest mocarzem to bez problemu napędza przód i pary mu nie brakuje. Na górze jest detalicznie ale nie męcząco. Przyjemnie się go słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam białego autoteka the mean machine model 132 czyli 4 kanały. Miałem go w aucie razem z tym co w podpisie i grało to bardzo dobrze. Pomimo , że na papierze nie jest mocarzem to bez problemu napędza przód i pary mu nie brakuje. Na górze jest detalicznie ale nie męcząco. Przyjemnie się go słucha.

Miałem okazję zdobycia mniejszego (88), ale odczucia podobne. Mimo tej "małej" mocy ma dużą kontrolę nad wf i fajne zróżnicowanie. Ogólnie liczyłem, że to będzie mały piec- się przeliczyć można jeśli chodzi o wymiar względem mocy. Nad resztą piecy z tamtego krańca świata zdziwił mnie pozytywnie środkiem pasma, którego było dużo i dobrze zaprezentowanego. Pod odczuciem góry pozostaje mi się tylko dopisać to Twoich odczuć.

Odnoszę wrażenie, że to taki typowy amerykański wzmacniacz (typowy zedowy profil brzmienia ), ale bardzo mądrze ułożony, nie narzucający się na pewnych pasmach, jednak dalej z życiem i dużą ilością przekazu, taki bardziej dojrzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...