Skocz do zawartości

Polo. Kable


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam nadzieję że pomożecie mi w moim problemie
Zastanawiam się czy w moim polo są puszczone w drzwi tylne kable do głośników.
Polo 9n 2003r. 1.9SDi. W drzwiach niby maskownice są.
Trochę zabawy z rozbrajaniem boczków jest dlatego wolę się zapytać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebranie boczka to nie trudne szczególnie że z tyłu nie masz elektryki, popszeraj na forach polo i będziesz miał milion odpowiedzi a wg mnie tam nie ma głosnika jak i kabli jedynie maskownice, tak aby nie trzeba bylo przerabiac tapicerki w razie gdyby ktos chciał wrzucic jakies głosniczki na tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebranie boczka to nie trudne szczególnie że z tyłu nie masz elektryki, popszeraj na forach polo i będziesz miał milion odpowiedzi a wg mnie tam nie ma głosnika jak i kabli jedynie maskownice, tak aby nie trzeba bylo przerabiac tapicerki w razie gdyby ktos chciał wrzucic jakies głosniczki na tył

U szwagra w pasacie z tyłu (rocznik 2000) maskownice były ale zalepione miały fabrycznie wszystkie otwory (taka atrapa maskownicy) więc zostało albo wymiana koszt około 30zł plus wysyłka za komplet,  można było dobrać pod kolor tapicerki (mowa o nowych) lub siedzenie z wiertarką z wiertłem 1mm i wiercenie około 2 godzin na maskownicę. a instalacji nie było, trzeba było kłaść na nowo.

 

znając politykę vw nie ma instalacji.

Najszybciej to wyciągnij radio i zobacz ile przewodów jest w kostce z głośnikami (jak się nie mylę to kolor brązowy kostki) w standardzie są 4 przewody, przy rozbudowanym audio będzie 8 przewodów w kostce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...