Skocz do zawartości

Czy to tweetery Tempo 6? Oszukany


kolyska1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj zakupiłem za 400zł na aukcji allegro Morel Tempo 6. Dzisiaj dostałem paczkę bez kartonu i instrukcji tylko same głośniki i zwrotnice.
Tweetery wygladaja tak: http://images39.fotosik.pl/2012/7fd0882283846a33.jpg <- wygladają jak CRB-50 CARPOWER i dokładnie są w tej samej obudowie. 
Z tego co przegladałem internet to z zestawu Tempo 6 wygladaja inaczej. Czy mam rację?
Na tylnej ściance wysokotonówki nie ma żadnego napisu jedynie gwint do śruby. 
Tu link do aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=3160041099

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś Cię oszukał, nawet fotkę dał z jakiegoś zagranicznego sklepu/forum - zwrot

 

BTW za 400zł? na aukcji jest 202,50zł...

Na innej aukcji gosć miał elegancie ale chciał 450zł. Ten napisał że za 400zł odda od razu. Ugadaliśmy się i zalicytowałem. Wpłaciłem 400zł i wszytko. 

Pierwszy raz jak mnie ktoś oszukał a już trochę lat na allegro kupuję. 

Jak mi do jutra do południa nie odpisze na maila to sobie do niego zadzwonię i ostro pogadam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożenie wniosku na policje to kwitek który potrzebny Ci abyś dostał zwrot kasy od alle, sprawa i tak jak zwykle zostanie umorzona ale dostaniesz kasę jako ochrona praw kupujących, czyli kwota która była na aukcji tzn 202.5. Nie pozostanie ci nic innego w takim przypadku jak sprzedaż głośników (bo nie będziesz musiał ich odsylac)  odzyskasz parę zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze ma ok trzy negatywy. Będę jutro dzwonić to zobaczę co będzie. Albo zwrot kasy albo 300zł z powrotem albo skończy się na Policji. 

Jeszcze przecież według prawa konsumenckiego mam 10dni na zwrot. 

aj zero myslenia, aż sie prosiłeś o to , od kiedy to niby masz 10dni na zwrot przy zakupach od osoby fizycznej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miałem fuksa, ponieważ sam licytowałem te głośniki, ale w między czasie zakupiłem Micro Precision. Prosiłem sprzedającego o wycofanie oferty, ale się nie zgodził (moja oferta 200zł, planowałem dać normalną kwotę tuż przed zakończeniem aukcji). Aukcja miała trwać do 22.04, więc sprzedający ją skrócił po ustaleniach telefonicznych z pechowym nabywcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Na innej aukcji gosć miał elegancie ale chciał 450zł. Ten napisał że za 400zł odda od razu.

 

I za 50 zł różnicy wytarłeś sobie tyłek papierem ściernym... Nauczka na przyszłość aby kupować od sprawdzonych sprzedawców z pozytywami na allegro, nawet jeśli niby potrzeba dorzucić parę zł, ale przynajmniej nie ma takich sytuacji jak tu... Koleś Ci dał jakisz szmelc zamiast TW to i "oddał" za 400 zł. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie wygrales licytacji tylko gosc ja zakonczyl przed czasem.Nic od allegro nie dostaniesz .

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Zakończył przed czasem bez odwoływania ofert więc wygrał aukcję i może starać się o zwrot z programu ochrony kupujących:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo skurw...ów nie brakuje, niejaki sprzedawca tulipannn88 wystawiłswego czasu JVC AVX-810, wylicytowałem je za 710PLN ( http://allegro.pl/jvc-exad-avx-810-komplet-stan-idealny-i3056453078.html ), wpłaciłem kasę przez "płacę allegro) po czym po 2 dniach dzwoni, że musi przeprosic, ale radio uległo uszkodzeniu, przy demontażu uszkodził cały panel z guzikami i zarysował wyświetlacz i odda mi pieniążki, czekałem na nie ponad tydzien, tlumaczył się że jeszcze z allegro forsa mu nie wpłynęła. Wczoraj wchodzę na allegro a tam co....aukcja znowu wystawiona z ceną minimalną 800PLN... http://allegro.pl/jvc-exad-avx-810-komplet-stan-idealny-i3172911609.html jak takiemu liścia nie sprzedać....

 

Jak nie miałem argumentu na negatywa, to teraz mu wystawię takie PIĘKNEGO jak piękna jest prezenterka wiadomości z Korei Północnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo skurw...ów nie brakuje, niejaki sprzedawca tulipannn88 wystawiłswego czasu JVC AVX-810, wylicytowałem je za 710PLN ( http://allegro.pl/jvc-exad-avx-810-komplet-stan-idealny-i3056453078.html ), wpłaciłem kasę przez "płacę allegro) po czym po 2 dniach dzwoni, że musi przeprosic, ale radio uległo uszkodzeniu, przy demontażu uszkodził cały panel z guzikami i zarysował wyświetlacz i odda mi pieniążki, czekałem na nie ponad tydzien, tlumaczył się że jeszcze z allegro forsa mu nie wpłynęła. Wczoraj wchodzę na allegro a tam co....aukcja znowu wystawiona z ceną minimalną 800PLN... http://allegro.pl/jvc-exad-avx-810-komplet-stan-idealny-i3172911609.html jak takiemu liścia nie sprzedać....

 

Jak nie miałem argumentu na negatywa, to teraz mu wystawię takie PIĘKNEGO jak piękna jest prezenterka wiadomości z Korei Północnej :)

Ale negatyw w sumie nic nie wniesie a gość wystawi tobie raczej tez negatywa napisze ze kasa nie wpłacona itp, negatyw za negatyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie bujalem ze sprzedaza tempo okolo 2 miesiace, w pelni sprawne z polskiej dystrybucji a chetnych nie bylo. Wystawilem je na gumtree, tablicy i na gieldzie strefowej za okolo 350 do negocjacji. Dopiero jak wystawilem na allegro to sprzedalem, polecam zakupy u nas na gieldzie, wieksza wiarygodnosc sprzedajacych niz na allegro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...