Skocz do zawartości

Subwoofer do 700zł


karas3105
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


To samo jest z nowa elektronika ...

 

Ale za to jest piękne nowe ma ładne ledy... I Gwarancję a ,że skończy żywot 2 mieś po gwarancji jak ten mój lapek VAIO, za ktory zapłaciłem furę kasy licząc na jakość sony. Kłopotów co nie miara, bo padł dysk i straciłem dane. To samo z piecykami, wolę te z ery kiedy księgowy nie liczył co do centa ile kosztuje kondensator czy przetwornica.

Obecnie piecyk używany kosztujący 700 zł jak Buszmen kosztował swego czasu często po parę tys zł to pozwalało użyć lepszej klasy komponentów i chodzą do tej pory.

Nowy kosztuje 700 zł z czego na same podzespoły może konstruktor ma ze "stówkę"... No to ja dziękuję za to granie za stówkę, wolę "stare obdrapańce". :wink:



 

 


ale ja calkiem powaznie pisalem zupelnie nie ten target



zobacz do czego porownal rf:D i stanie sie jasne

 

Zipu, dobrze wiesz ,że RF jak dostanie dobrze do pieca i jest zdrowy jeśli chodzi o stan to potrząśnie mu tą tanzbudą tak jak chce.

Ale RF i STX... Zastanawiające porównanie. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Moc RMS: 2 x 450 W 4 Ohm
Moc RMS: 2 x 900 W 2 Ohm
Bezpiecznik: 3 x 25 A 

 

Najwyraźniej sprawność tego wzmacniacza wynosi ponad 100%.

 

3 x 25A = 75A

75A x 14,4V = 1080W

(2 x 900W) / 1080W = 166,(6)%

 

Normalne perpetuum mobile, pobiera maksymalnie 1080W, a oddaje 1800W w RMS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to o takie coś mi wlaśnie chodziło tzn. też myślałem że wzmak za slaby ALE podawałem w pierwszym poście jaki mam i chciałem coś do niego ale jeżeli się nie da no to niestety będę musiał coś znaleźć dobrego. Na razie musi mi to wystarczyć. A ja nie porównywałem z STX tylko szukałem przedtem taniego głośnika i żeby skrzynka byla jak najmniejsza. Za nie długo może sprawdzę jak gra bo w Rybniku będzie spot tuningowy to może ktoś będzie miał jakiś konkret wzmak. No chyba że jest ktoś z moich okolic żeby szybciej szło sprawdzić. A co do mocy to wy podaliście tylko na dwa kanały a jest możliwość zmostkowania więc myślałem że starczy. Ale no trudno za niedługo będe pisał o jakiś wzmacniacz do tego coś mi się wydaje.



A ustawienia chodzi mi na wzmaku bo nie mam podłączonego pod sub out tylko tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ustawienia chodzi mi na wzmaku bo nie mam podłączonego pod sub out tylko tył

 

A tam nie masz przypadkiem ustawionego z góry jakiegoś HP na wyjściu z radia skoro to nie typowe pod sub? Jeśli zaś gra pełnym pasmem to wyjście, to ile HZ ustawiłeś na filtrze LP na piecyku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPF na wzmaku mam okolo 80Hz. A na radiu nie mam filtra tylko korektor który i tak tony wysokie oraz średnie (nie pamiętam dokładnie które czestotliwości)są na minusie. Próbowałem w tym moim radiu(blaupunkt memphis mp66) podpiąć SUBOUT ale według tego co pisze w instrukcji to nie działa mi to. Wg. instrukcji z pinu 3 z kostki A podpiąć pod sygnał suba a mase wziąć z radia. Po takim podlączeniu głośnik zaczął buczeć ale nie wydawał z siebie muzyki.



italiano1980

co miało pokazać ten filmik? Ze jest słaby czy dobry? Widze tylko że filmik nie jest zrobiony jak większość tzn nie ma pokazanego podskakującego dachu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

italiano1980

co miało pokazać ten filmik? Ze jest słaby czy dobry? Widze tylko że filmik nie jest zrobiony jak większość tzn nie ma pokazanego podskakującego dachu itp.

Slaby ????Raczej to drugie.Przepraszam ze nie wrzucilem filmiku z "podskakujacym dachem"  :(  Wtedy dopiero byl by dobry tak ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie chcę napierdzielania dachem itp. To jak teraz gra podoba mi się bo bas jest bardzo dobrej jakości w porownaniu do poprzednich głośników. Tylko po prostu myślałem że będzie mocniej/głośniej grał. Bo w porównaniu do przodów to bas jest za cichy a po podkręceniu gaina na wzmaku już wydaję mi się że jest przester. A co do filmików to według mnie powinno się je oglądać bez dźwięku bo i tak nic z tego dźwięku nie ma. Druga sprawa to patrzałem pare innych filmików i naprawdę pod innym wzmacniaczem ładnie chodzi(oglądane nie słuchane). Jeżeli bym chciał coś co mi będzie rozsadzało auto to bym szukał w BR ja chcędobrej jakości ale przy tym wzmacniaczu to chyba nie jest możliwe. Pokąbinuje jeszcze nad tym sub outem i może się poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Italiano nie ma co , kolega chce zero grania a max rembania :D więc tu nic po nas ...

W koncu dotarlo :D

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

zeby nie bylo  

 

kupilem tego rf jak tylko   sie pojawil

 

 

i dalej podtrzymuje ze zadna 10 nie trzesienia ziemi nie zrobi   

 

czy to bedzie rf  dd,fi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Podłączyłem sub out oraz pobawiłem się ustawieniami i Bas jest już taki jaki mi wystarcza. Jakość tego basu jest wyśmienita!! Nie żałuję wyboru i kupna. Wzmacniacz daje rade nawet. Gain na nim ustawiony na połowę i już fajnie gra(Bez bass bost). Dzięki za pomoc wszystkim. Mam na przodach Morel maximo 6.2 podłączone pod wzmacniaczem i szczerze już nie dają rady a wzmacniacz ustawiony na minimum. Mam w wzmacniaczu filtr wysokoprzepustowy tylko nie wiem na ile go ustawić jest możliwość ustawienia od 45 do 250Hz. Więc teraz mam go na wyłączony. W radiu zmiejszyłem na korektorze bas ale jakoś znowu dźwięk jest dziwny. Z ciszyłem 63Hz oraz 80Hz Bo tylko dwa miejsca są do ustawienia niskich tonów. Reszta to wysoki i średnie. Wzmacniacz jaki mam to Daewoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...