Skocz do zawartości

Tablet 7 Cali zabudowany w aucie - jaki sprzet do tego ? Audio


dzieju
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niemniej jak nie spojrzeć więksi producenci przespali trochę rozwój technologii, choćby w stacjach multimedialnych. Chińczyki czy taki Ural sprzed paru lat mają "wszystko" różne możliwości podania źródła CD/DVD/USB/SD , różne obsługiwane formaty, otwarta platforma jak wspomniany wyżej Android. Osobna kwestia ,że i "firmówki" z obecnego wydania nie powalają niczym jeśli chodzi o dżwięk sam w sobie.... A skoro jest mniej za więcej , po co przepłacać? To samo g... z chin tyle ,że z plakietką Alpine/Pioneer/Clarion i ceną x3.

Sam pomysł wykorzystania tabletu i kompa jako żródło wydaje mi się ciekawy, i frapuje mnie efekt finalny, a jako bonus posiadasz Pawle pełną dowolność do oprogramowania pobocznego, chcesz nawigować na Tomtomie, śmigasz na Tomtomie, chcesz Automapę masz automapę, wydumałeś sobie rozbudowany komputer pokładowy, także żaden problem, dodatkowo za pomocą playera na androida odtworzysz każdy format danych, wav, flac etc dziś i za rok jeśli coś nowego wymyślą, to kwestia jedynie wgrania odpowiedniego softu.

Czy tuzowie rynku dają tą możliwość? Nie bo po co? Lepiej jak Alpine, sprzedawać stację za parę kafli, do której kolejne parę tys dorzucisz dokupując box navi, BT, kamerę cofania, tuner dvb , adapter sterowania z kierownicy, procka i cholera wie co jeszcze. Wszystko oczywiście płatne słono, bo to... Alpine więc +3 do lansu. :wink:

Parrot to już nie taki szmelc... :wink:

http://hadron.pl/blog/stacja-multimedialna-parrot-asteroid-smart-android-w-natarciu/

 

Wyprowadzić tylko światełko i źródełko jak ulał...

 

Chińczyki mocno się rozbudowywują, to fakt. Jednak ja - nie założyłbym komputeka w samochodzie. Nie chce mieć tylu funkcji. Chce mieć klasyczne radio + proca i to mam. Jeśli kogoś rajcuje zabawa z tego typu urządzeniami, konfigurowanie, duża ilość opcji i tp - niech się bawi. Ja mam klasyczne cd + do tego streaming muzy po wifi. W zupełności mi to wystarcza. Mogę użyć również zwykłej stacji dokującej z wyjściem optycznym, jak kto woli.

 

Nie potrzeba mi wodotrysków, czegoś co się będzie wieszać, reagować na dotyk jak paralityk i tp. Jeśli chodzi o ekran dotykowy to ze znanych mi stacji i różnych chinoli Alpine nie ma sobie równych. Mówimy tu o urządzeniach typowo 2 din lub dedykowanych. Obsługa alpine jest rewelacyjna. Przemieliłem tego bardzo dużo i trochę się tym pobawiłem. Praktycznie u żadnego innego producenta stacji multimedialnych nie spotkałem się z tak dobrym opanowaniem przez producenta ekranu dotykowego. No może nie licząc Apple - ale to nie są urządzenia dedykowane Car Audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...