Skocz do zawartości

Tablet 7 Cali zabudowany w aucie - jaki sprzet do tego ? Audio


dzieju
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ładnie za wygluszenie "5 koła" ja pitole i to w takim szybkim czasie :) a ta firma to jest z Częstochowy? Ja jestem z cze-wy ale szczerze powiedziawszy to nie znam mega profesjonalnej firmy co sie CA zajmuje no chybaze o kimś nie wiem a parę latek w temacie siedzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 


Uuu jakoś nie widze tableta na źródle, jakość , to przecież dzwiek z wbudowanej karty muzycznej i jack 2.5, czy nie tak?  

 

nie, tablety nieogryzkowe posiadają taki wynalazek jak USB

a z USB można dziasiaj wyciągnąć baaaardzooo dduuuuuużooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygluszenie realizowane bylo w firmie Apama.pl koszt okolo 5000zl.

Drzwi , kokpit , tunel srodkowy , nadkola, bagaznik .

 

a widziałeś jakieś fotki z prac czy na słowo im wierzysz że tak wszystko w ekspresowym tempie zrobili? Jakie maty położyli może Dynamat i dlatego taka cena  :hyhy:  Ta firma to nie jest Car Audio tylko HA więc dlatego ich nie znam.

 

 

 

ja dałem dużo mniej, ale mam tylko 70% auta wygłuszone, no i na STP, co ja nieszczęsny zrobię ;)

 

Ty Hellsin płaciłeś? sam nie wygłuszałeś  :wink:  swojego bolidu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


nie, tablety nieogryzkowe posiadają taki wynalazek jak USB

a z USB można dziasiaj wyciągnąć baaaardzooo dduuuuuużooo

 

Prawda, ale jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie zanim toki myślowe wielu osób przestawią się na to ,że jak coś mimo, że nie ma wyjść RCA, to może być świetnym źródłem. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ty Hellsin płaciłeś? sam nie wygłuszałeś :wink: swojego bolidu

 

za materiał rzecz jasna :D

 

 

 


No to słabo głuszyłeś bo mi poszło prawie 4 tysie na same materiały.

 

mam małe auto ... dodatkowo jak słabo - widziałeś :P ? nie sądzę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesciowo w temacie, czesciowo poza - jest mozliwosc zeby funkcje takie jak w 700/701 czy innym procku (aktywka, czasy itp) ogarnac programowo z poziomu PC i niezlej karty dzwiekowej? Bo w zasadzie tablet plus carpc po RDP to wrecz genialne rozwiazanie, komp wcale demonem byc nie musi, jakikolwiek atom to w zasadzie uciagnie, byleby zewnetrzna karta dzwiekowa ogarniala, a tablet za 300zl z biedronki spokojnie wystarczy do polaczenia RDP. A mozliwosci robia sie przeogromne dzieki takiemu zestawieniu tlyko nie wiem jak to wypada na tle kosztow (jak bez dodatkowego procka to tanio moze wyjsc).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fajny bajer. Kiedyś bawiłem się podłączając laptopa do audio i telefonem z symbianem przez wifi zmieniałem piosenki.

Ciekawy temat którym kiedyś się interesowałem. Po tych latach jest dużo więcej możliwości i chyba zastanowię się, nad zastosowaniem czegoś takiego u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Czesciowo w temacie, czesciowo poza - jest mozliwosc zeby funkcje takie jak w 700/701 czy innym procku (aktywka, czasy itp) ogarnac programowo z poziomu PC i niezlej karty dzwiekowej? Bo w zasadzie tablet plus carpc po RDP to wrecz genialne rozwiazanie, komp wcale demonem byc nie musi, jakikolwiek atom to w zasadzie uciagnie, byleby zewnetrzna karta dzwiekowa ogarniala, a tablet za 300zl z biedronki spokojnie wystarczy do polaczenia RDP. A mozliwosci robia sie przeogromne dzieki takiemu zestawieniu tlyko nie wiem jak to wypada na tle kosztow (jak bez dodatkowego procka to tanio moze wyjsc).

 

A DAC? Po USB/SPDIF ma być tylko źródło ,dość bogata płytoteka dla procka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A DAC? Po USB/SPDIF ma być tylko źródło ,dość bogata płytoteka dla procka.

 

W kwesti DACow mam niemalze zerowe pojecie wiec po prostu zapytam czy jestem dzieki nim w stanie ogarnac podzial aktywny dla 4 drog plus korekcje czasowa?

 

Co do aktywnego podzialu, korzystajac z rozwiazania programowego to znalazlem taka jedna wtyczke do foobar'a : http://xover.sourceforge.net/

 

Co do korekcji czasowej to znow plugin dla WMP: http://convolver.sourceforge.net/index.html

 

Po dalszych poszukiwaniach w przypadku kart z rodziny SoundBlaster jest mozliwosc instalacji alternatywnych driverow z: http://kxproject.lugosoft.com/index.php?language=en ktore wydaje mi sie ze posiadaja i aktywna zwrotnice i korekcje czasowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie jak Apama skasowali 5 tys a ogłoszenie było 9 bm dziś mamy 11, w jeden dzień wygłuszenie auta, albo po łepkach, bez ściągnięcia podsufitki i podłogi , albo są arcymistrzami. :D

 

Chętnie bym się dowiedział co dokładnie(wytłumienie jakiś elementów) i jakie materiały wchodziły w zakres tych 5 tysi. :wink2:

 

Panowie mleko rozlane :( - zlecenie bylo robione okolo miesiaca temu i zrobili to w 11dni .

 

 

a gdzie on o tych 5tysi napisał?

Nie doczytałem

 

Też chętnie zobaczę

 

 

@Dzieju

 

Dam Ci rade. Napisz ile km jesteś gotów poświęcić i nie pytaj w takiej sytuacji o sprzęt tylko do kogo warto jechać.

 

Bo, raz ze narobisz sobie tylko bigosu w głowie, dwa ... fachowiec jeśli jest fachowcem to zrobić Ci coś z "niczego".

Sprzęt to sprawa drugorzędna jeśli trafi w odpowiednie ręce.

 

 

Ile trzeba .. km ...

 

 

W kwesti DACow mam niemalze zerowe pojecie wiec po prostu zapytam czy jestem dzieki nim w stanie ogarnac podzial aktywny dla 4 drog plus korekcje czasowa?

 

Co do aktywnego podzialu, korzystajac z rozwiazania programowego to znalazlem taka jedna wtyczke do foobar'a : http://xover.sourceforge.net/

 

Co do korekcji czasowej to znow plugin dla WMP: http://convolver.sourceforge.net/index.html

 

Po dalszych poszukiwaniach w przypadku kart z rodziny SoundBlaster jest mozliwosc instalacji alternatywnych driverow z: http://kxproject.lugosoft.com/index.php?language=en ktore wydaje mi sie ze posiadaja i aktywna zwrotnice i korekcje czasowa.

 

 

Karta dzwiekowa to pikus , kupie taka jak trzeba PC juz jest i dziala 16gb  DDr3 , C2Q 6600 , SSD 64gb , zostaje kwestia Karty mam SB XFI Fatality

 

http://common.ziffdavisinternet.com/util_get_image/11/0,1462,sz=1&i=110415,00.jpg

 

Ale zawsze moge kupic inna ..

 

I wydaje mi sie ze wystarczy taki PC zamiast procesora dzwieku , zostaje kwestia wzmacniaczy i glosnikow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sobie z przyjemnością poczytam bo sam teraz planuje coś z konsolą przyrzeźbić tylko ze u mnie będzie nie 7 cali coś tylko na 99% ipad2 podłączony przez usb do mojego Pionka 80PRS więc z jakością ewentualnego dźwięku nie powinno być kłopotu :D ale muze to i tak słucham z dysku w wav-ach a iPad to raczej jako navi + dodatkowy wypasiony boardcomputer z diagnostyka pod obd2 :D (interfejs wifi na obd2 już do mnie jedzie :hurra: )

 

A programiki fajne już mam na Ipadzie tylko czekają na sygnał z OBD2 i zobaczymy co to potrafi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zadałem pytanie nie wiedziałem o kompie w bagazniku, wiec Marcin bez uszczypliwosci...

 

 

Ja nie jestem uszczypliwy, tylko nie wiem dlaczego, zamiast trochę pomóc, to skoczyliście z Hellsinem z komentarzami na "nie"...

Hellsin nie doczytał ,że auto już wytłumione, Ty nie zauwazyłeś ,że w bagażniku siedzi całkiem zacne cacko z przetwornicą, a to wszystko już było napisane.

Koncepcja jest w miarę przemyślana i o ile trafi w odpowiednie ręce, które będą wiedzieć co począć dalej z pomysłem na źródło dzeja może wyjść naprawdę fajne granie.

Mnie np dziwi pierwsza z propozycji z zakładów, wiedząc ,że budżet jest trochę wyższy niż zaproponowana cena i konfiguracja, iść w kierunku samego radia, bez procesora, jest moim zdaniem błędem, który zamknie drogę do bezproblemowego użycia kompa jako źródła.

Sam wiesz ,że się naciąłem z czarną bo trafiłem w nie właściwy adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a iPad to raczej jako navi + dodatkowy wypasiony boardcomputer z diagnostyka pod obd2 (interfejs wifi na obd2 już do mnie jedzie )

 

Dokladnie i wtej chwili u mnie to juz smiga na SGS3 Torque i inne pierdolki , interfacy testowalem juz i narazie najlepiej spisuje sie po BT a nie po wifi no ale kolejny przyszedl na Wifi ELM327 dam znac .

 

 

 


A ja bym chciał zobaczyc to wygluszenie, i fotki z tego cacka z przetwornica co juz siedzi w bagaju, bo poki co to duzo tekstu tu sie przewala a zero fotek a o nie tez juz byla prosba

 

 

Wygluszenie juz obejzane przez kilka osób i wiem ze do poprawki (drzwi i slupki - reszta ok ) wiec nie ma sensu tu tego wklejac bo sie zacznie OT :/ 

 

Wiec chcial bym skupic sie na wzmacniaczach i glosnikach .

 

A wygłuszanie ZAŁÓŻMY ze jest ok . To co dalej jaki sprzęt pod źródło z PC gdzie karte audio moge zmienic na taka jak zaproponujecie ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...