Skocz do zawartości

Wzmacniacze Sherwood - czy ktoś miał z nimi styczność?


Sarever
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) Dzisiaj znajomy elektronik zaoferował mi wzmacniacz Sherwood model: XA-5400. Problem w tym że obaj kompletnie nie wiemy ile ten sprzęt jest warty. Znalazłem jedną stronkę na której podana była cena nowego wzmacniacza 189.90$ (tym się nie sugeruje :) ). Ale tutaj pytanie do was czy ten wzmacniacz jest coś warty pod względem brzmienia i jakości? I ile tak pi razy drzwi jest on wart przeliczając na nasze złotówki? Wzmacniacz w bdb stanie wizualnym, technicznie- raz poprawiane było kilka połączeń.  Możliwość odsłuchu będę miał dopiero pod koniec tygodnia, a może ktoś już teraz ma jakieś informacje. Z góry dzięki za odpowiedź :)

 

 

Kilka cyferek podanych przez producenta:

4x75W RMS

2x150W RMS

 

 

Jak te wartości mają się do rzeczywistych parametrów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Sherwooda A100x4 i A50x4 (seria czrnych piecyków). To solidne konstrukcje które z pewnością przewyższają "chinoli" parametrami i brzmieniem. Nie są to rewelacyjne piecyki ale wolałbym takiego Sherwooda niż Magnata lub Blaupunkta w podobnej cenie. Poza wyżej wymienonymi 4-kanałówkami w tej serii też występują piecyki 2-kanałowe. W rozsądnej cenie myślę że warte zainteresowania. (A100x4 w bdb stanie sprzedałem za ciut ponad 200zł i myślę że to była cena adekwatna do poziomu jaki prezentuje ten piec). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ci broni go wpiąć i samemu ocenić czy warto? Potrzebujesz potwierdzenia ludzi z forum? 

 

 

Chyba napisałem że odsłuchu mogę dokonać dopiero na weekendzie. A może ktoś już miał ten klocek w rękach? Więc co zaszkodzi zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...