Skocz do zawartości

Pomoc w doborze car audio


Rekomendowane odpowiedzi

Doszedłem do wniosku, że czas wymienić starego kaseciaka sony na coś nowszego.

 

Samochód Opel Astra Classic 99.

Zapewne na początku nie będę montować wzmacniacza.

 

Upolowałem sobie odtwarzacz. Clarion CZ202.

Chciałem się dowiedzieć, czy ten odtwarzacz jest war swojej ceny, czy może warto wybrać coś innego do 300 zł.

 

Dodatkowo chciałem się dowiedzieć jakie głośniki warto by było kupić do takiego zestawu bądź podobnego.

Na początku będzie zrobiony przód, z czasem tył.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to radio i osobiście uważam, że to najgorsza jednostka jaką u siebie posiadałem, już stary Kenwood 3044 potrafił coś więcej pokazać. Napisałbyś czy szukane radio musi być nowe, czy ma mieć usb itp., a co do głośników to jaki rozmiar chcesz montować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budżet na radio do 300 zł, głośniki  do mnw 200 zł

 

co do tego, co powinno posiadać, usb by się przydało ale najbardziej jak by obsługiwało coś węcej niż mp3, np: badź ogg.

 

najlepiej aby było nowe, używkom jakoś nie ufam, głośniki 16 cm jako, że nie wiem czy wejdą większe bez większych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki w kwocie 200 zł na przód to chyba najlepiej będzie zastosować forumowy hit Diora GDS 1607, a jak masz 2 lewe ręce lub nie chce ci się bawić w montaż tweeterów to GDK 1607. Z radyjek w tej cenie to bym brał raczej dobrą używkę, a jak chcesz koniecznie nowe to ja bym brał coś z oferty Kenwooda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głośników to bierz te Diory GDS, w tej klasie budżetowej będziesz zadowolony, natomiast co do radia zastanowiłbym się nad JVC KD-R721BT z tej aukcji: http://allegro.pl/jvc-kd-r721bt-bluetooth-usb-wyprzedaz-ostatnie-szt-i3163339735.html  Ja mam u siebie zamontowany model 921 i daje radę, tak więc z tym 721 nie powinno być źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, ok. 

 

Jeszcze jedno pytanie co do głośników. Byłem dzisiaj w sklepie gdzie zajmują się montażem sprzętu I pan mi powiedział, że do mojej astry classic 99 mogą nie pasować wszystkie głośniki i możliwe, że będzie trzeba zamontować low profile, które są droższe. Może to być prawdą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...