Skocz do zawartości

Jakie i skąd zwrotnice ?Pomocy !


slavo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem tu nowy Kupiłem niedawno system przedni: 2 Morel Dotech MK II oraz 2 Morel MT-11 ale niestety nie mam do nich zwrotnic.Proszę doradźcie mi skąd zdobyć zwrotnice ,które byłyby odpowiednie pod ten zestaw.Głośniki będą napędzane 4-ro kanałowym wzmakiem HiFonics Olympus XX a pozostałe 2 kanały napędzają JL AUDIO 12W3v3-D2. Bardzo proszę o jakieś porady lub wskazówki.Z góry dziekuje :P Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę zdrowych i spokojnych świąt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kilka możliwości kupić orginalne do zestawu (dystrybutorem jest sonia draga), o ile jest możliwość kupienia oddzielnie. Zgłosić się do jakiegoś specjalisty, który je wykona pod samochód po pomiarach i to zdecydowanie najlepsze wyjście, ale może być kosztowne. Próbować robić samemu, ale jeżeli jesteś "zielony" to sukcesów nie wróże. Dokupić jeszcze jeden wzmak i dzielić aktywnie za pomocą zwrotnic we wzmakach, procesorze, radiu lub oddzielnych zwrotnic aktywnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosić się do jakiegoś specjalisty, który je wykona pod samochód po pomiarach i to zdecydowanie najlepsze wyjście, ale może być kosztowne.

 

Z tym może być problem, mieszkam obecnie w Irlandii.W grę wchodzi jedynie kupno jakiś gotowych może z alledrogo.pl ?Przeglądałem tam ale nie mam pojęcia ,które byłyby odpowiednie :D

 

[ Dodano: 2008-12-22, 00:22 ]

Siedzę i czytam, szukam i znalazłem coś takiego link : http://www.swistak.pl/aukcje/3796213,Zwrot...morel-MT11.html co o tym sądzicie ?Warto je kupić ?Doradźcie bo aukcja trwa jeszcze 2 dni. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...