Skocz do zawartości

Budżetowy zestaw odseparowany


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję rady w zakupie zestawu dwudrożnego do Suzuki Grand Vitary 5d (najnowszy model). Z elementów które już posiadam to Alpine CDA-9835, Alpine MRV-F400, JL W12V2. Dotychczas miałem Powerbass L-6C (w poprzednim samochodzie, bmw e46, cięte drzwi, dystanse mdf, wygłuszone), jednak jeden z tweeterów uległ zniszczeniu, więc postanowiłem zakupić inny zestaw. Powerbassy miałem podłączone zarówno aktywnie jak i pasywnie, jednak dźwięk bardziej odpowiadał mi przy użyciu pasywnej zwrotnicy z zestawu, więc w nowym zestawie również kierowałbym się w stronę pasywki. Chciałbym zmieścić się w kwocie 400zł jednak jeżeli trafi się jakaś okazja to jestem w stanie zapłacić więcej. Rozpatruje sprzęt zarówno używany jak i nowy. Furtki zostaną wygłuszone matami stp/gms, głośnik na pierścieniu mdf. Z moich obserwacji wynika, że obecnie jest dużo trudniejszy dostęp do sprzętu car audio jak 5 lat temu gdy zaczynałem się tym interesować. Rozglądałem się za Morel Tempo 6, ale nie znalazłem używanych w akceptowalnej cenie (poza tym MRV-F400 mało mocy by im dało). Póki co najbardziej przychylny jestem Powerbass 2XL-60C (essa 350zł) jednak opinii na ich temat jest jak na lekarstwo.

 

Proszę się nie sugerować brakiem postów z mojej strony. Wychodzę z założenia, że lepiej czytać niż pisać coś co nie wiele wniesie do tematu, lub jedynie powtórzy to co napisali już inni.

 

Swoją drogą od kilku dni starałem się znaleźć jakiegoś tematu na forum który ułatwiłby mi podjęcie decyzji i jedyny który rozjaśnił mi sytuacje dotyczył Morel Maximo. Może przydałby się dział na forum dział przeznaczony do dyskusji na temat sprzętu, gdzie w tytule tematu znajdowałby się model i dotyczyłby dyskusji na temat konkretnego modelu. Jeden model jeden temat. Ułatwiłoby to wyszukiwanie informacji na temat konkretnych urządzeń i zapewniło pewny porządek na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...