Skocz do zawartości

Pomoc przy zakupach z Francji na ebayu.


Marcyś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Prośba/sprawa ma krótki termin (do końca dnia promocja):

http://www.ebay.pl/itm/330603287160?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649#ht_706wt_1065

 

Sklep nie bardzo chce wysyłać za granicę, i podaje też jakiś chore ceny za kuriera.

 

Czy ktoś ma tam kogoś i mógłby pomóc?

 

Z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłlem parę dni wcześniej radio z Paryża i wysyłka kurier ubezpieczona 25 ojro .

 

Marcyś , co t za kołowrot ? w PL cenowo fuża róznica ? zastanawiam się nad wymianą w jednym z kijków matchowego team diwa , ale nie za drogiego :)

 

Kołowrotki genialne, ale nie będę się cisnął na zakup. Nie wyjdzie to trudno, z kolesiem ciężko się gada. Nie chce sprzedać to trudno.

 

Rok temu Daiwa wypuściła na Polskę (i Europę chyba) pakiet kołowrotków przeznaczonych na rynek japoński ponieważ na ten rok wychodzą nowe modele. Były to Existy 1003 2508 3012 oraz właśnie Bradia 1503. 

 

Wcześniej gdy ktoś sobie sam ściągał czy też kupował od kogoś kto ściąga to wychodziły 1200-1500zeta. My sprzedaliśmy za 900 a teraz widzę, że niektórzy się pozbywają za 750. Także cena fajna. 

 

Jednak mają dosyć sporą wadę, dlatego nie będę na siłę ich brać - pojemność szpulki 100m żyłki 0.15. Do lekkiego spławika czy okonia ale nic poza tym. Ewentualnie pod bardzo delikatne łapanie plecionką. A przy okazji nie jest zbyt lekki - 250gr. 

 

Jakbym je trafił to jeden bym puścił dalej a drugi sobie zostawił, ale bez ciśnienia:)

 

Zresztą pobraliśmy sporo ciekawych kołowrotków na ten sezon (kurde kiedy się on w końcu zacznie!) i nie mam potrzeby wchodzić w takie drogie kołowrotki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża bo w polsce około 1000zł taki kołowrotek. Marzenie wędkarzy ale to już musi być pasja żeby kupić samego kręcioła za tą kwotę. Ja za tyle kupiłem dwie wędki, kołowrotki i akcesoria :D

Z tym tak samo jak z każdym hobby - można za 1000 jak i za 10000 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak się odezwę po pakiet na nowy sezon ( gumy, woblery i inne szpeje ) będe potrzebował :) .

 

Duża bo w polsce około 1000zł taki kołowrotek. Marzenie wędkarzy ale to już musi być pasja żeby kupić samego kręcioła za tą kwotę. Ja za tyle kupiłem dwie wędki, kołowrotki i akcesoria :D

1000zł to średnia półka kołowrotków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak się odezwę po pakiet na nowy sezon ( gumy, woblery i inne szpeje ) będe potrzebował :) .

 

1000zł to średnia półka kołowrotków :)

Nie ma problemu - ale jeśli już to daj znać chwilę wcześniej, żeby szło coś zamówić jakby co.

 

1000zł i średnia? Bez przesady... wiem, że jak ktoś ma kasę to sobie może tak mówić ale od 1000zł to już kołowrotki najwyższej klasy różniące się tylko niuansami.

 

To tak jakby nazwać np Braxa 2400 średnią klasą bo jest X4. Wtedy helix A4 to niska klasa a P200 to budżet?:)

 

Jednak to sprawa subiektywna, wiadomo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 



P.S. Bury wejdź prosze na gg bo mam do Ciebie pytanie lub odezwij się na PW gdyż ja do Ciebie napisac nie mogę.

Nie mam GGjuż możesz pisać :)

Tysiak za sprzęt ....ehh ile to by było już kilogramów ryb w sklepie . Pewnie przez cały rok statystyczny Kowalski nie zjada :wink:



Taaa wiem to taka sama holera jak CA , czy 4x4 ,czy motocykl , czy inne hobby ;)

no niestey , stare hobby , dziadek mi zaszczepił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysiak za sprzęt ....ehh ile to by było już kilogramów ryb w sklepie . Pewnie przez cały rok statystyczny Kowalski nie zjada   :wink:

To jest akurat najgorsze podejście w przypadku wędkowania:) Próba odrobienia kasy wtopionej w sprzęt:) Wtedy nie ma zmiłuj, okonki 10cm, Szczupaki 30 i inne małe osobniki to wora:P

 

razcej brałem od tego co pisze daiwa , tam top kosztuje 2000+ zł a najtaniej 200zł (taki widziałem )

 

Można i tak ale nie tylko daiwa na świecie jest. Daiwa i Shimano to legendy, ale do 800zł (oprócz takich "wyprzedażyokazji" jak wyżej) nie ma nic specjalnego. To nie to co kiedyś, że łapiesz Shimano i już wszystko gra. Teraz w klasie kołowrotków do 500-600 Daiwa i Shimano to awaryjny szajs,a co najgorsze z fatalnie działającym serwisem.

 

W tych pieniądzach to Penn, Spro, Abu, Mitchell. Szczególnie Penny i Spro to super maszynki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszedłem do sklepu po jakiegoś szczupakowego jacksona i spro , wylazłem z saint croix i team daiwa :)

Pojechałem zamontować Powerbassa i Udima Glow a wyjechałem z Focal utopia i i Braxem Graphic:) Takie "o" porównanie.

 

Na to trzeba mieć po prostu kasę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcyś najlepsze jest to że gościu mnie tak nakręcił i dałem się złapać jak dzieciak ,mało mi jeszcze mini kotty nie wcinął :D

Sam jestem wyszkolonym handlowcem , ale gościu był dobry :D



Pojechałem zamontować Powerbassa i Udima Glow a wyjechałem z Focal utopia i i Braxem Graphic:) Takie "o" porównanie.

 

Na to trzeba mieć po prostu kasę. 

tylko nie taka skala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to samo siedzenie nad wodą jest super. Nawet nie musze nic złowić. Mam super miejsce w lesie nad jeziorkiem. Bardoz cicho, raz na pare wypadow jest tam ktos poza mną. Czasem złowię pare leszcyzków i płotek, jakiegoś linka a czasem nic a i tak ejst super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wedkarstwem jest tak jak z kazdym innym hobby - im bardziej zaawansowany jestes, tym bardziej specyficznego sprzetu szukasz (pod swoje konkretne wymagania).

Ja zaczynalem od wedkarskiej masowki (takie "jajka w polke" moznaby parafrazowac), a teraz - coz, doceniam kijki szyte na miare...i nie uwazam pieniedzy na nie przeznaczonych, jako wyrzuconych w bloto.

PS

pozdrowienia dla wedkujacych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...