Skocz do zawartości

Subwoofer do 400 zł


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re12s4 fajnie gra w tej skrzyni jest szybki troche twardy ale wygłuszyłem skrzynie od środka i jest fajnie :) na początku dostawał ok 150 rms później 280 i grał spoko   :) Lepiej niż Magnaty Jbl i inne marketowe suby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale nie do tego wzmaka człowieku..

Re zagrał by pod tym wzmakiem nawet i w closed, ale zaproponuje ci używaną 12", bez skrzyni, i zrobić skrzyneczkę pod własny rodzaj muzyki. A jak szybki bit to bym sie nawet skusił na 10" w skrzyni BR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie mam zielonego pojęcia o robieniu skrzyni samodzielnie, ale gdybym znalazł odpowiednie wymiary to raczej bym podołał.

Muzyka różnoraka - zdaję sobię sprawę, że w tej cenie i przy tej mocy to ja niewiadomo czego nie osiągnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to google nie działa?

Google działa.. Ale "Ewolucja" człowieka się cofnęła..

 

Podstawówka II-klasa 1987r

- 7x6?

- 42 ( w pamięci liczone )

 

Podstawówka IV-klasa 1995r

- 7x6?

- 42? ( w pamięci liczone )

 

Gimnazjum I-klasa 2003r  

- 7x6

- Nie mam kalkulatora..

 

Gimnazjum III-klasa 2013r

- 7x6?

- Nie mam takiej Apki w Phonie / Bateria mi padła

2 dni na forum a warny już mi lecą... postanawiam poprawę.

mam do wzięcia nowego Re 12s4 wraz ze skrzynią za 350. chyba się skuszę :)

Polecam użyć opcji "Czytać". Jej nie ma w klawiszach, człowiek powinien ją Umieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam użyć opcji "Czytać". Jej nie ma w klawiszach, człowiek powinien ją Umieć.

rozumiem, że teraz mam się zapaść pod ziemię i ubolewać nad swoją głupotą?? dobrze wnioskuję czy jednak coś nie tak?

P.S na przyszłość tego typu denne komentarze zachowaj dla siebie, bo może nie uwierzysz, ale mam totalnie gdzieś co sądzisz o mojej umiejętności czytania/pisania

P.S 2? nie próbuj dowieść swojej wyższości intelektualnej nad inną osobą jeśli nie masz pojęcia z kim masz do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

rozumiem, że teraz mam się zapaść pod ziemię i ubolewać nad swoją głupotą?? dobrze wnioskuję czy jednak coś nie tak?

Dobrze rozumiesz, najpierw przeglądasz zasoby forum a dopiero później dopytujesz w kwestiach niejasnych. Forum zawiera odpowiedzi na wszystkie pytania zadane przez Ciebie - czy z nich skorzystasz - to już Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że teraz mam się zapaść pod ziemię..

A nie lepiej wyciągnąć wnioski z tej rozmowy?

ubolewać nad swoją głupotą?? dobrze wnioskuję czy jednak coś nie tak?

Troszkę ubolewać można ale od tego jest stopień rozumienia i wyciągania wniosków.

Jak weźmiesz się w garść i wyciągniesz wnioski - ludzie cie potraktują lepiej

A jak machniesz ręką - nic nie wyniesiesz, nic nie przyniesiesz..

Czytać i starać się rozumieć nie zadając kolejnych "pustych" pytań, ale zdobyć wiedzę.

 

Po co chłopaki powiedzieli Faq Nazara?

Po to żeby nie zgadywać jaki sub - tylko wiedzieć do czego dany sub służy, do czego się przyda młotek, a do czego widelec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak już masz zakładać takie durne tematy to jakbyś chociaż troszkę poczytał to forum to byś doczytał to co chcesz wiedzieć. A poza tym od tego typu tematów jest dział dla początkujących a jeśli zakładasz już temat w dziale ogólnym to nie dziw się na szyderę :D tutaj nie ma ochronki dla początkujących i ich głupawych tematów typu jakie radio za 300 lub jaki sub za 400 :mur1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej teraz już będę wiedział, że to elitarne forum bynajmniej nie mające służyc pomocą takim młotom jak ja.

 

dzięki za wszelkie info. było miło poczytać wasze wypociny na mój temat :)

Żeby nie było strasznego spamu dodam jeszcze, że co nieco się dowiedziałem i temat ten można uznać za zamknięty. Ewentualnie podwiesić co by przyszłe pokolenia miały się na czym uczyć.

 

Z leniem?

to się dopiero uśmiałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...