Skocz do zawartości

AUNA HDTV-4800


Rekomendowane odpowiedzi

Siema ! 

 

Mam problem z takim radyjkiem a mianowicie nie mogę za nic w świecie odpalić funkcji TV cały czas jest OFF i nie wiem jak to uruchomić kabel antenowy prowadzi jeden ten sam co do FM a podpięte jest wszystko pod właśnie antene samochodową , ja już się morduje miesiąc z  tym i nic ..... podobno radio ma również (GPS-Ready) i nie wiem czy to sie jakoś instaluje czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam problem z takim radyjkiem a mianowicie nie mogę za nic w świecie odpalić funkcji TV cały czas jest OFF

 

Przeczytaj instrukcję obsługi, czasami załączenie funkcji tv wymaga podania sygnału z...ręcznego. Ma to w zamierzeniu zabezpieczyć przed fanami na Wspólnej podczas jazdy,, :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj instrukcję obsługi, czasami załączenie funkcji tv wymaga podania sygnału z...ręcznego. Ma to w zamierzeniu zabezpieczyć przed fanami na Wspólnej podczas jazdy,, :wink:

 

To nawet bardzo możliwe bo sporo takich sprzętów ma takie opcje. Trzeba po prostu sprawdzić czy jest +12V dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj instrukcję obsługi, czasami załączenie funkcji tv wymaga podania sygnału z...ręcznego. Ma to w zamierzeniu zabezpieczyć przed fanami na Wspólnej podczas jazdy,, :wink:

gdy by było napisane to bym się przecież nie pytał ... ręczny podpięty , mogę oglądać DVD i inne pliki avi z różnych pamięci masowych ,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy by było napisane to bym się przecież nie pytał ... ręczny podpięty , mogę oglądać DVD i inne pliki avi z różnych pamięci masowych ,

 

Ja Tobie tylko grzecznie, podpowiedziałem co przychodzi na pierwszą myśl jako przyczyna. Nie musisz więc naskakiwać na mnie jakimś roszczeniowym tonem " gdyby było napisane..." ,nie wszystko można wiedzieć, bo nie wspomniałeś w poście o tym ,że przestudiowałeś dokładnie instrukcję a mimo to jesteś w kropce.

 

 

podobno radio ma również (GPS-Ready) i nie wiem czy to sie jakoś instaluje czy jak ?

 

Ready,nie znaczy,że posiada,równie dobrze może być potrzebny dodatkowy moduł navi... Znowu instrukcja się kłania... A chyba nie oczekujesz,że ktoś teraz będzie za Ciebie siedział przy manualu do AUNA i udzielał Ci takich odp? Trochę więcej własnych chęci i inwencji.

 

 

A gdzie wyczytałeś,ze to urządzenie ma wbudowany tuner TV lub DVB-T?

 

Chyba stąd:

"An AUX input makes connecting an iPod or other MP3 player easy and a video input allows you to connect a TV tuner, games console, Sat Nav or even a reverse parking camera!"

 

:rotfl: :rotfl: :)

 

Jak dla mnie stanowi różnicę info o złączu wejścia wideo z możliwością podpięcia np.tunera tv, konsoli gier, czy navi z informacją o posiadaniu tego wszystkiego w stacji. :wink:

I oczywiście wyszło ,że "złośliwy stary" musiał jednak użyć wujka google, bo nowy ma wywalone na system i tak mu wszystko na tacy podadzą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...