Skocz do zawartości

Mecz Polska-Ukraina,kto kibicuje?


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to chyba jeszcze gorzej

Narazie wiemy, że był wypadek i już nie jedzie dalej, że nic im się nie stało i że było to na dojazdówce do 10 OS

 

Trochę mi się nie chce wierzyć, że od tak sobie bez ciśnienia dzwon... ale poczekajmy na więcej informacji o przyczynie 

 

 

EDIT

Nie dojazdówka a OS :)

Lekko przychaczył lewym przodem o barierkę i koło powiedziało... pierole nie robię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kimiego wy...li na 10 pozycje, wygranej nie bedzie a szkoda...

 

Skąd wiesz? Może zacząć padać tak jak dzisiaj w kwalifikacjach i się zacznie loteria... Zapomniałeś już wyścig Buttona? Z ostatniego na pierwsze? :D

Ferrarki mocno stoją w tym sezonie, Massa się obudził, jajca będą jak objedzie na starcie Vettela. :wink:

I jak patrzę na formę Lotusów, to aż żal ,że Kubka nie ma... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mówiłem? :)

 

Nie mówiłem ,że co? :)

Zajefajny wyścig, a to co Vettel/Webber i Hamilton/Rosberg odstawiali, to dawno już nie widziałem... :wink:

Szkoda ,że teamy zareagowały, ale znając Hamiltona to  dziś by Mercedesy do mety nie dojechały... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda Mi natomiast Force India...

 

Szkoda...Widać, że od szaraka okupującego tyły cały czas mają progres.

 

 

Hamillton

 

Dobry ruch zrobił,że dał w końcu na luz z Mclarenem. :ok:  Żal było patrzeć jak się męczy w aucie nie dającym mu szans na rywalizację z Redbullami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chore.  W dzienniku słyszałem, że w przyszłym meczu (z San Marino) nasi piłkarze chwycą przeciwników "za gardło".

Pierwszy raz odkąd żyję "nasi" zdradzili , że idą w bój z równym sobie przeciwnikiem. 

Mam nadzieję ...... a w zasadzie gdyby zdarzyło się jednak , że mimo bojowego nastawienia ..... prze...... czy nie lepiej by było aby w koszulkach z logiem PZPN zamiast Polski ?

Wydaje mi się, że Lato jednak był przewidujący i umieszczając logo PZPN na koszulkach nie chciał aby nastu kompromitowało 40 milionów  :wink:  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cenie PRAWDZIWYCH kibicow kazdego sportu. Cenie takich co kibicuja na dobre i na zle, a u nas to jak jest OK to sa zachwyty. Jak Stoch wygral to Bóg jak slabo poszlo to "odejdz, wstydu oszczedz" i to w jednym sezonie. Tak samo jest z kazdym sportem w naszym kraju, zreszta powiem wiecej tak jest ze wszyskim w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cenie PRAWDZIWYCH kibicow kazdego sportu. Cenie takich co kibicuja na dobre i na zle, a u nas to jak jest OK to sa zachwyty.

 

Oczywiście co do tego pełna zgoda.

 

Jednakże piłka nożna ( choć nie jestem jej żadnym fanatykiem) a raczej niedzielnym oglądaczem właśnie przy okazji meczów narodowych, jest tą dziedziną sportu, która od lat rozczarowuje, mamy dobrych kierowców, lekkoatletów, żużlowców, siatkarzy i tak można wymieniać, jednak piłka zawsze w Naszym kraju miała swoje miejsce i kibice po każdej porażce dają znowu i znowu i znowu kolejny mandat zaufania dla tych partaczy, jadą całą Polskę śmierdzącymi pociągami, po to aby za kilkaset zł przeżyć na własne zyczenie upokorzenie (bo to nie przegrana) a upokarzająca i zawstydzająca sytuacja i tak jest od lat...

Mnie osobiście zaś wkurza, gdy oglądam w tv reportaż ,że złoty Olimpijczyk z zeszłorocznej olimpiady  w podnoszeniu ciężarów musi sam sobie opłacać salę gimnastyczną do ćwieczeń, zaś byle jaki podwórkowy klub z 4 ligi ma więcej kasy na jednego zawodnika niż złoty medalista od kraju jaki reprezentuje i zdobywa dla niego medale.

Więc nie mów mi nic Piotr o złych czy dobrych kibicach, bo za każdym razem siadam z nadzieją przed tv trzymam kciuki i za każdym razem panowie mają dar do sprawienia ,że przez 90 minut jest mi wstyd ,że jestem Polakiem. :/

Wybaczyć można wszystko, to jest sport i to jest świetne jak ludzie walczą i wygrywa lepszy. Ale walczyć z sercem gdy widać,że drużyna się starała i wypluła płuca, bo walczyła i miała jaja ale przegrała z lepszym to co innego niż patrzenie jak biegają (albo i nie bo im się nie chce bo już i tak przegraliśmy) jak dzieci bez celu i zapału. Ukraińcy od pierwszej minuty wgryżli się w murawę jak stado Pittbulli i widać było ,że walczą z sercem.Wygrali zasłużenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cenię normalnych sportowców (np. takich jak drużyna Irlandii), którzy mimo, że rzadko wygrywają za każdym razem walczą dając z siebie maksimum zaangażowania. Za to pewnie kochają ich tak irlandzcy kibice.

PS

Ktoś ślepo wierzący w coś lub wyznający coś to ..... jak mnie uczyli ..... fanatyk ... takim nie jestem . :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ile tego było że mówili że tym razem damy z siebie wszystko i co boisko szybko skorygowało że większości się nie chce biegać po murawie a kilku meczu nie wygra tylko 11 osób (plus ci co na ławie) a tak ogólnie powiedzmy sobie szczerze na mundial w Brazylii już raczej nie ma szans bo przestałem wierzyć że wygramy na wyjeździe z Ukrainą albo Anglikami. To że we wtorek z San Marino wygrają (bo nawet przy takiej grze polaków przegrana nie wchodzi w gre) dla mnie nic nie zmieni ja tak samo jak truck napisał fanatykiem piłki nie jestem (wolę inne dyscypliny) ale zawsze jak gra reprezentacja siadam przed tv ale mój limit dawania kolejnej szansy się chyba wyczerpał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu trenowałem w 1-szo ligowym klubie lekkoaltetycznym i wiem jak niedoinwestowane są inne dziedziny sportu, o głupie kolce czy dres musieli się rodzice postarać bo klub bidny jak mysz.

W piłkę pompuje się ciągle miliony i ...No właśnie widać co... Albo grają jak chłopcy pod blokiem a jak lepiej to od razu na zachód do innych klubów.

Sportowcy z innych dyscyplin jakoś do końca reprezentują swój kraj godnie, przecież np Małysz mógł dla kasy jak piłkarze zwinąć żagle, i pójść za chlebem i stać się np Austriakiem... :wink:

Dlatego boli mnie ,że inni nie mają nic albo ochłapy a piłkarze to zawsze była szlachta( zachlana często gęsto szlachta).

Bo jakoś nie słychać było aby Partyka,czy Korzeniowski nawalił się w knajpie i pobił gliniarzy czy olimpijczycy nawalili się w samolocie jak Boruc i ekipa i narobili dymu podczas lotu...

Banda buraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wystarczy kompromitacji w eliminacjach :) po co z tym jeszcze na mundial jechać? :)

 

Pisałem trochę wyżej,przynajmniej bez stresu i nerwów się obejrzy następny mundial i obejrzy mecze gdzie piłkarze wiedzą po co wyszli na murawę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już pisałem na poczatku rozwiązać w piździel.c PZPN i przestać tam pompować kasę a wtedy więcej by było dla innych którzy nie przynoszą nam wstydu na swiecie. Jutro znowu w pracy Angole mi będą docinać jacy słabi jesteśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pojedź im z hardcore'm... I dowal ,że jak Nasi lotnicy bronili im londyńskiego nieba to Oni pili właśnie tea time... :wink::rotfl:

 

truck to już im mówiłem tyle razy o lotnikach o dywizjonie 303 itd że gdyby nie my to by się zesrali bo nasi mieli duży wkład ale oni niewiele wiedzą o nas jeden koleś po 40 to zna Wałęse i Solidarność a reszta to nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...