Skocz do zawartości

Clarion APA 2180 czy MAC AUDIO MICRO X2000


far77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko odnośnie grania tych wzmacniaczy-czy ktoś miał z nimi styczność,słuchał.Zastanawiam się nad nimi bo sa w takiej samej cenie 300zł,czytając niemieckie testy wypadją całkiem przyzwoicie-MAC jest troche mocniejszy,pytanie jak wypadają jakościowo ???Chce zasilić przedni system POLK AUDIO DB6501 który obecnie gra pod PHONOCAR PH 4800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie APA2180 jest lepszym wzmacniaczem. Nie wiem gdzie chcesz kupić Mac`a za te pieniądze, ale tak czy siak płacisz za rozmiary. Seria Micro nadaje się do montażu na małych przestrzeniach.

Seria MICRO jest najwyższa w Mac Audio-potem tylko cyfrowe,dlatego zastanawaim się nad nim,mocy też ma więcej bo zdrowe 100 Rms,Clarion wiadomo firma bardziej wiarygodna itp,seria APA tez jest najwyższa w momęcie ich produkcji,mocy troche mniej bo 90Rms ale może nadrabia jakością tak jak piszesz.Przestrzeń w której słucham to kabina 2 miejscowa w Berlingo-a więc raczej mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogooglaj trochę i znajdź info kto to to taki maczał palce w projektach wzmaków clarka, może i APA 2180 będzie miał coś z tymi projektami wspólnego :)

Znalazłem tylko 2 testy z niemieckiej prasy w których wypadł całkiem,całkiem- chce przejŚć wyzej mocowo żeby odpowiednio zasilic zestaw POLKA i lepiej jakościowo od obecnego PHONACARA PH4800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinoffowi raczej nie chodzi o moce, bo moc to nie wszystko :) Tylko o to kto brał udział przy jego tworzeniu

Wiem,wiem że moc to nie wszystko-niestety nic nie znalazem odnośnie tego APA2180-generalnie MAC AUDIO moge sobie odpuścić porównujac do APA ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Sobie daruj tego Mac Audio A szukaj moze nie dokładnie o tym APA2180 Tylko spróbuj o samym Clarion APA ;)

Szukam,opisany jest na zagranicznych forach jako ciepło grajacy wzmacniacz bardzo muzykalny przy prawie każdym rodzaju muzyki-mysle ze w tych pieniądzach nic nowego i lepiej grającego nie znajde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam nadzieję że clarka wybierzesz, a jak już na spokojnie go zapniesz i posłuchasz to poczytasz też o innych wzmakach tego producenta, moim zdaniem całkiem rozsądna alternatywa dla wielu propozycji pojawiających się na forum, tych jakościowych propozycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam nadzieję że clarka wybierzesz, a jak już na spokojnie go zapniesz i posłuchasz to poczytasz też o innych wzmakach tego producenta, moim zdaniem całkiem rozsądna alternatywa dla wielu propozycji pojawiających się na forum, tych jakościowych propozycji :)

OK skusze się na Clariona-czy możecie doradzić kable RCA tak około 100zł żeby nie kupowć czegos w ciemno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zapomnij się wrażeniami podzielić :)

Ja tam amator jestem-to co dla mnie bedzie grało dobrze to dla was pewnie juz nie,ale podziele sie wrazeniami po przesiadce z PHONOCARA.Następny krok to radyjko do zmiany bo obecne CDA 9880 dosyc mocno sypie górą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...