Skocz do zawartości

Golf IV pomoc przy audio


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam radio Alpine 9851r do tego glosniki z przodu Helix B 62C oraz tyl DLS 269. Zamierzam rozbudowac moje car audio. Co byscie radzili? Mysle nad subuferem wraz ze wzmacniaczem. Moj kumpel posiada owy zestaw Sony Xplode. Wydac chce gdzies okolo 500zl. Pomozcie bo nie wiem co zrobic ; ) dzieki z gory zajafkowicze ! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony xplode to nie jest dobry pomysł. Za tę cene spokojnie kupisz lepsze klocki.

Za te 500 zł lepiej wygłusz drzwi (bo wnioskuję z opisu że się tym nie zajmowałeś ;) ) i kup wzmaka pod zestaw przedni.

 

Możesz pozbyć się też tylnych głośników, jakąś kaskę za nie powinieneś dostać, a zamiast nich poszukać choćby na giełdzie strefowej jakiejś niedrogiej uzywanej skrzynki i to wszystko pod czterokanałówkę (2 kanały na przedni zestaw, a pozostałe dwa w mostku pod skrzynke)

 

Tym niemniej jak wygłuszysz drzwi i wrzucisz pod zestaw przedni wzmaka to i tak bas Ci się poprawi nawet bez skrzynki. Chociaż akurat b62c basem nie sypią, ale tak czy siak się poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xplody robily niesamowite wrazenie. i wygladem i iloscia produkowanego basu. o zejsciu czy jakosci mozna pomarzyc, ale basu produkowaly duzo

i chyba tylko dlatego warto sie tym zainteresowac

 

wzmacniacze serii xplod bardzo awaryjne. 

 

najtanszy zestaw ktory naprawde gra

zestaw glosnikow od lklukasz & dan124 - 350zl

wzmacniacz 4 kanalowy - od 100-150zl w gore

sub na stx 10" - od 130zl za sam glosnik do ok 300zl za gotowego suba

 

inwestujac w taki zestaw bedziesz zadowolony i nie wtopisz pieniedzy ;)

 

do tego jeszcze trzeba doliczyc wygluszenie drzwi (od 100zl w mega oszczednej wersji - nie polecam oszczedzac az tak bardzo) oraz okablowanie do wzmacniacza - min 80-100zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem kilka pochlebnych info co do forumowego zestawu. Nie słyszałem no ale cóż postawie na opinię "starszych" Zamowilem zestaw. Czekam z niecierpliwoscia _)

 

Też słyszałem kilka pochlebnych info co do forumowego zestawu. Nie słyszałem no ale cóż postawie na opinię "starszych" Zamowilem zestaw. Czekam z niecierpliwoscia _)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...