Skocz do zawartości

Obniżka cen na produkty PB w ESSA - warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Głośników tych słuchałem już dość dawno i od tego czasu parę systemów już przeleciało ale :)

 

S6C jak pamiętam cechowało się dość dobrym kickiem, cięte było w okolicach 80Hz od dołu, średnica może nie powalała, a wysokie przy nieodpowiednim ukierunkowaniu potrafiły ukłuć  w uszy. W tamtym czasie dość często słuchałem ATB, Cascady, Metallici i AC/DC i generalnie byłem bardzo zadowolony (jak na potrzeby tamtych lat). Jako zestaw odseparowany po fabrycznych głośnikach dla mnie był wtedy wystarczający. Drzwi były wygłuszone dekarą, a samochód to R19.

 

L6C miał w samochodzie mój dobry kolega, który wcześniej upalił S6C i w zakładzie CA dali mu wyższy model jako mocniejszy :P Zasilał to wszystko z juniora. W moim skromnym odczuciu przybyło mu po zmianie dołu i wysokie były kulturalniejsze, bardziej wyraziste ale nie kujące za razem, w średnicy jakichś tam szczególnych zmian nie zauważyłem, ale całość grała bardziej spójnie.

 

Wtedy dane było mi również słuchać w kolejnym zaprzyjaźnionym samochodzie Helix'ów DB i te z kolei wg mnie bardziej wyróżniały się średnicą od S6C ale znów brakowało im trochę dołu, a góra delikatnie jakby za kocem była, przy czym czasem potrafiła zaskwierczeć, w porównaniu wolę chyba wersję Blue, którą nie tak dawno montowałem i czasem mam jeszcze danej jej posłuchać.

 

Generalnie w mojej opinii warto jest dopłacić do L zwłaszcza, że jest to niewielka różnica, a czy te zestawy są warte tych pieniędzy :?: To warto zauważyć, że jakiś czas temu sprzedawały się sporo drożej i jednak była na nie swojego czasu moda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc biorę ;]

To daj znać jak ci to już zagra.

 

 

Powerbass 2XL-60C ktoś może miał lub ma? bo jak za 334 zł to może dam sobie spokój z HSK i kupię zestaw nowy i z gwarancją a reszta zetek w maty lub kable. Hsk słuchałem na na alpince 9853 i jakimś pionku, drzwi dekarka i dystans ogólnie to mi się podobało. Wracając do PB to niech ktoś coś skrobnie z czym to miał i jak to wyszło :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...