Skocz do zawartości

Piec "LIGHTNING AUDIO BOLT B250.1" USA


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam od kuzyna piec ,przywiózł mi go z USA

LIGHTNING AUDIO BOLT B250.1

  • MONO BLOCK (1 CHANNEL)
  • 250 WATTS X 1 @ 2 OHMS RMS
  • 150 WATTS X 1 @ 4 OHMS RMS
  • 500 WATTS MAX POWER

 

i do tego dwa głośniki , SONY XPLOD 38cm 1500watt/450watt RMS (XS-L154P5B) ---(znając życie nie ma on 450watt rms) i jeszcze mam MAGNAT XPRESS 12" 400watt/ 200watt RMS  30cm ,który głośnik pod tym wzmacniaczem ładniej zagra ,który będzie miał szybszy bass a który będzie miał grubszy bass ???  DZIĘKI ZA ODPOWIEDŹ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej teraz odpada sprzedaż ,ale sprubuję najpierw na Xploda zrobić bude i zobaczyć jak to gra, tylko nie wiem jaka wielkość i w którym miejscu zamontować bassReflex żeby był najgrubszy bass, hmm????, potem zrobię drugą budę na magnata i zobaczymy który lepiej zagra, jak będzie totalnie do bani to sprzedam i wezme inny jeden lepszy.



A jak to jest , że np. jak mam słaby wzmak a mocny głośnik to on słabiej zagra niż ten głośnik bardziej przypasowany do wzmaka jak np. Magnat ten. czy jak to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak to jest , że np. jak mam słaby wzmak a mocny głośnik to on słabiej zagra niż ten głośnik bardziej przypasowany do wzmaka
 
Weź żarówkę samochodową podepnij pod baterię 4.5V.
To będzie porównanie 12V-subwoofer vs. 4.5V-wzmacniacz
A jak dasz 5V-zarówkę, ale słabą - to bateryjka 4.5V jakoś to pociągnie i bedziesz miał "Jaśniej".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej bym tego nie ujął :D Nareszcie wiem jak będę to tłumaczył kumplom , bo jak mówię że im lepszy głośnik tym bardziej wymagający to mi nie wierzą no bo droższy głośnik zawsze zagra lepiej bez względu na wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapominajmy że waty watom nie są równe, a i 400W suby pod 100W grają bardzo przyjemnie.

 

choć niekoniecznie w tym przypadku :P

Święte słowa. Ale przeca wat to wat :rotfl:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wat

 

decywat  ...bardzo mi się spodobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...